casperov13 26 апреля 2023, 11:30
Отделение по адресу: Львов, ул. Перфецкого, 2-А
Вчора мав на меті зняти 95 000грн.

Прийшов до банкомату і почав знімати кошти з картки. Оскільки банкомат одразу всю суму не може видати, прийшлось знімати малими порціями по 20 000грн («Тож все для людей зроблено.» Нащо одразу видавати норм суму,! Хай людина мучиться знімати кошти малими порціями. Хай робить 100500 операцій щоб зняти гроші.)

Почав знімати кошти:
1) Перша операція = зняв 20 000грн. Немає ніякого смс повідомлення про зняття коштів, додаток не відображає що кошти були зняті.
2) Друга операція = зняв 20 000грн. Знову немає ніякого смс повідомлення про зняття коштів і додаток не відображає що кошти були зняті.

і так ще два рази знімав по 20 000грн.
Наголошую що жодних смс чи повідомлень в додатку не було.

Останній крок. Залишилось зняти 15 000грн. Вставляю картку, вводжу необхідну суму і натискаю «Зняти кошти». Появляється екран «У вас буде зняти 225грн комісі». Думаю «Ух нічосє». Починаю розуміти що, мабуть, за попередні зняття в мене теж знімали комісію. Закриваю додаток на телефоні і перезаходжу. Бачу що дійсно з мене вже зняли 800 грн комісії і це ППЦ.

Получилось що після першого разу зняття готівки, банк потихому знімав комісію і не повідомляв мене про це.

ПИТАННЯ = ЧОМУ???

ЧОМУ, на останню мою спробу зняття готівки банкомат мені повідомив що буде знімати комісію, всі попередні рази ні?

ЧОМУ, жодних смс сповіщень не надходить? (хоча на гарячій лінії мене запевняють що смс мені були надіслані)

ЧОМУ, додаток показує що з вас знімали кошти і з вас було стягнуто комісію аж наступного дня???

ЩО ЦЕ ЗА СЕРВІС? Все так зроблено, щоб з клієнта побільше комісій витягнути? ЧИ ЯК?

НЕ РЕКОМЕНДУЮ зв’язуватись з цим банком при такому сервісі. Просто, на рівному місці, з людини здерли майже 800 грн.
Кредобанк
Kredobank 27 апреля 2023, 15:58
Добрий день. Дуже шкода, що у Вас склалось негативне враження про роботу банку. Ми вже аналізуємо відгук та обов'язково надамо зворотний зв'язок щодо порушених Вами питань.

Arrow186
Arrow186
26 апреля 2023, 13:36
А прочитати умови свого тарифу впадло?
Volodymyr Dozirtsiv
Volodymyr Dozirtsiv
22 мая 2023, 0:00
Ви могли зняти лише по 20 тис грн, оскільки банкомат технічно не може видати більше 40 купюр за раз. тому при номіналі купюри 500 грн вам і дає 20 тис за раз. хочете все провести за 1 операцію — ідіть в касу

Курс валют в Кредобанке

Курс валют в Кредобанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Кредобанк 💰 / Отзывы о Кредобанке 📝 / Банк знімає комісію і не повідомляє про це клієнта. В результаті, подарував банку 800 грн.