Щодо нарахування відсотків у повному обсязі під час війни.
×
Введите ваш E-mail
для оформления подписки:
Подписаться
Подписка оформлена успешно
На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.
Мы рады, что вы с нами!
Уважаемый Андрей!
В дополнение к оформенной подписке
вы можете также получать:
Подписка оформлена успешно
На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.
Мы рады, что вы с нами!
Вернуться на сайт
×
Получайте по E-mail самые главные
финансовые новости Украины и мира:
Подписка оформлена успешно
На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.
Мы рады, что вы с нами!
Вернуться на сайт
Комментарии - 1
Кредобанк, как и все другие банки имеет ПОЛНОЕ право насчитывать проценты в полном объеме. Так называемые «кредитные каникулы» в военное время запрещают ТОЛЬКО начисление штрафа и пени за просроченные платежи, а начисление процентов в полном объеме за пользование кредитом НЕ ЗАПРЕЩЕНО. Банк, увы, не благотворительная организация и если банки забудут об этом — то банковская система просто рухнет. И тогда ВСЕМ НАМ мало не покажется, ВСЕ МЫ не сможем пользоваться кредитами и кредитными лимитами, просто потому что рухнула банковская система, из за того, что банки «стали входить в тяжелое положение каждого» помогать им материально, не брать проценты, давать бессрочные отсрочки по кредитам и т.п.
Чтобы оставить комментарий, нужно
войти или
зарегистрироваться
Шановна дирекція Кредобанку — як так сталося, що під час війни ви продовжуєте займатися бізнесом та нараховувати всі відсотки за кредитами?
В країні війна, це вже признано форс-мажорними обставинами.
НБУ залишив облікову ставку на рівні 10% та звітував, що всім банкам надасть рефінансування.
Зараз багато хто залишився без роботи, а ті, хто й надалі працює — отримує менше. Всі втрачають кошти, мобільні оператори зобов’язались не відключати абонентів, приватбанк та монобанк знизили нарахування відсотків, альфа-банк ввів акцію «погаси 80% боргу, 20% закриє банк», а що робить Кредобанк? Кредобанк й надалі нараховує всі відсотки за договорами.
Борги повертати треба, це безперечно. Але відсотки на час війни можно було б і знизити.
Особисто я й зараз би вносив чергові платежі, якщо з 42% реальних річних по кредиту нараховували відсотків 20-ть, адже на початку кредитного шляху приблизно 4/5 від платежу це відсотки.
Нагадую — облікова ставка НБУ 10%, і банк не втратить грошей, якщо знизить й перерахує відсоткову ставку від дня початку війни, лише заробить трохи менше, як і всі в цей час.
Дуже сумно, що для Кредобанку бізнес — понад усе, навіть під час війни.
З повагою.
Настання форс-мажорних обставин звільняє позичальників від відповідальності за невиконання кредитного договору, однак, не звільняє від обов’язку погашати кредит та проценти за користування кредитними коштами, а лише відтерміновує обов’язок погашення кредиту та процентів до закінчення дії форс-мажорних обставин (воєнного стану).
Разом з тим, інформуємо, що в зв’язку із ситуацією, яка склалася внаслідок військової агресії Російської Федерації проти України та чисельними зверненням клієнтів, АТ «КРЕДОБАНК» автоматично встановив на період з 28 лютого до 1 червня 2022 року кредитні канікули зі сплати основної суми боргу за всіма видами кредитів для фізичних осіб, за винятком кредитів під депозит. Відсотки за кредитами нараховуються в повному обсязі, натомість не застосовуються санкції (неустойки, штрафи, пені, інше) за прострочення.
Це означає, що якщо у Вас виникли труднощі з погашенням кредиту, банк не здійснюватиме нарахування жодних штрафних санкцій (неустойок, штрафів, пені, іншого) за прострочення платежу у період з 28 лютого до 1 червня 2022 року.
Водночас, позичальники не звільняються від обов’язків:
— виплачувати кредит;
— сплачувати проценти за користування кредитом;
— сплачувати комісії та інші платежі, передбачені кредитним договором.
Кредитні канікули встановлені автоматично до 1 червня 2022 року і додаткових дій з боку клієнтів не потребують.
За змінами в обслуговуванні рекомендуємо слідкувати на сайті банку.