Відсутність реальних кредитних канікул

Kateryna0608 18 марта 2022, 19:35
Я просто в шоці та у відчаї від роботи Кредобанку в час війни у нашій державі. Я звернулась до банку з запитом про надання кредитних канікул та відтермінування обов’язкового платежу по кредиту до закінчення військового стану. Намагають закидувати кошти, але не в змозі погашати наразі всю суму щомісячного платежу, мій роботодавець урізав максимально зарплату. По телефону працівниця банку сказала, що банк автоматично надав канікули на 3 місяці і я можу не переживали. Водночас, пізніше дивлюсь, а в банкінгу мені вже показує просрочку за два місяці — березень та квітень наперед. Почала писати та телефонувати в банк, знову дізнаватись, різні оператори надають різну інформацію: один працівник сказав, що дійсно канікули та не звертайте увагу на банкінг, там помилки, а інший каже, що ніяких канікул не має та я все одно маю платити всю суму платежу. В результаті отримую письмову відповідь в банкінгу, що дійсно, ніяких реальних кредитних канікул в банку не має, банк лише не буде нараховувати штрафні санкції за прострочення оплати платежів до червня. Водночас, станом на 1 червня у мене мають бути погашені всі три весняні платежі (березень-травень).
Це єдиний банк, який наскільки жахливо повівся зі своїми клієнтами, не надавши їм ніяких відстрочок взагалі, ані місяця, щоб знайти нові джерела доходів. Я не відмовляюсь платити, але просила адекватної підтримки, як то зробили інші банки. Прошу розглянути дану ситуацію та піти нарешті на зустріч і надати реальні кредитні канікули.
У випадку вирішення даного питання чесно відзвітую в коментарях до цього посту.
Кредобанк
Kredobank 21 марта 2022, 15:22
Дякуємо за зворотний зв'язок.
Ми проаналізуємо Ваше зауваження та надамо Вам відповідь у приватні повідомлення.

Курс валют в Кредобанке

Курс валют в Кредобанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Кредобанк 💰 / Отзывы о Кредобанке 📝 / Відсутність реальних кредитних канікул