Банк не повертає кошти на картку при відміні операції

iboom 9 июля 2021, 17:10
Отделение по адресу: Харьков, пр. Науки, 39
Замовив у comfy товар, здійснив оплату онлайн на сайті (liqpay). Прийшов забирати товар, але він мені не сподобався, у магазині скасували оплату. Але вже тиждень гроші на картку не повернуто. Тобто я і без товару і без грошей).
При зверненні у банк, вони сказали, що від торгової точки повинен надійти запит або на списування суми або на скасування операції і наразі такого запиту не надходило тому кошти заблоковано, хоча в онлайн-банкінгу у заблокованих коштах це не відображено.
При зверненні до liqpay вони надали коди транзакцій скасування, потім я знов звернувся до банку, де вони вже почали вимагати чек, хоча чек ні платіжна система ні магазин, який користується лише api платіжної системи надати не можуть бо фіскальних операцій не робилося. Наразі банк запропонував зачекати 30 днів (кажуть що це вимога mastercard, але в call-центрі mastercard сказали що, про це вперше чують), тобто 30 днів у вас не буде доступу до цих коштів. Тому при виборі банку-держателя вашої картки майте на увазі про таку ситуацію при поверненні товару/скасуванні оплат у Кредобанку.
Кредобанк
Kredobank 12 июля 2021, 15:29
Доброго дня!
Нам прикро, що Ви зіштовхнулись з такою проблемою при використанні платіжної картки та перепрошуємо за незручності. Надайте, будь ласка, у приватні повідомлення Ваші ПІБ та номер картки. Спробуємо прискорити процес розблокування коштів.

iboom
iboom
14 июля 2021, 14:23
Після 9 днів банк розблокував кошти. Але цьому передували численні дзвінки до call-центру банку, переписка з liqpay та інше.

Курс валют в Кредобанке

Курс валют в Кредобанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Кредобанк 💰 / Отзывы о Кредобанке 📝 / Банк не повертає кошти на картку при відміні операції