Некомпетентність працівників просто вражає

Olena Kulishova 8 сентября 2020, 20:52
Отделение по адресу: Киев, ул. Михайловская, 6
В п'ятницю 28.08.2020 прийшла у відділення на Михайлівській 6 для закриття всіх рахунків. Після оплати послуг і підписання заяв мені повідомили що рахунки будуть закриті протягом 1-3 робочих днів, тобто в середу я можу зателефонувати до них і отримати підтвердження. Натомість в четвер мені подзвонили і сказали що гривневий рахунок не може бути закритий, адже там «в кінці дня вилізла комісія» яку треба приїхати і оплатити. На той момент я вже була не в Київській обл. і тоді пані Амурова сказала що обговорить як можна вирішити це питання і перетелефонує. В той день зі мною так ніхто і не зв'язався. На наступний, очевидно, теж не планували тому я зателефонувала сама. Мої дзвінки трансферили на Олексія який на моє конкретне питання чому мені ніхто не повідомив за комісію в день коли я була у відділенні, або хоча б на наступний робочий день, відповів схоже на «не знаю, мене не було у відділенні в той день». Згодом він підтвердив що ця проблема заключається в необізнаності співробітників, але я все одно маю сплатити цю комісію аби закрився рахунок.
На наступний робочий день (понеділок) я знову подзвонила у відділення аби підтвердити що кошти надійшли і пані Амурова сказала що вже в цей день закриється рахунок. Пізніше того ж дня мені зателефонували і сказали що рахунок закриється завтра зранку і тоді ж вишлють скани довідок на електронну пошту. Натомість, лише під кінець робочого дня я отримала листа на пошту, але не з довідками, а з проханням перерахувати ще одну комісію на рахунок. Чому вже другий тиждень обіцяють одне, а роблять інше!?

Курс валют в Кредобанке

Курс валют в Кредобанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Кредобанк 💰 / Отзывы о Кредобанке 📝 / Некомпетентність працівників просто вражає