yariks 17 августа 2020, 17:28
Подробиці описані в моєму попередньому відгуку https://minfin.com.ua/company/kredobank/review/172982/

Я вважав, що ситуація вирішена і закрив попередній відгук, але я помилився.
Після повернення коштів мережею Вишиванка м. Львів, до якої в мене немає жодної претензії, яке відбулося 31 липня 2020 року, я пішов до відділення Кредобанку на вул. Перфецького м. Львів і менеджер з обслуговування показала мені на екрані комп'ютера, що кошти були зараховані, аж сьогодні 17 серпня 2020 о 12.50 я отримую СМС повідомлення про списання 400грн. Зателефонувавши на лінію підтримки мені сказали, що кошти списали, оскільки мені Вишиванка не підтвердила повернення коштів, яке насправді відображається у виписці, і також маю квитанцію, надану мені про повернення, і це є штраф за невідповідно надану інформацію. Я був, чесно, шокований таким ганебним сервісом та непрофесіоналізмом даного банку. Відразу створив в телефонному режимі дві скарги на неправомірне списання коштів та на відсутність підтримки транзакційної цілісності платежів карткою. Того ж дня, 17 серпня звернувся до відділення на вул.Наукова, м. Львів і написав заяву на розслідування та повернення неправомірно списаних 400 грн. Маю фото заяви, маю квитанцію від Вишиванки про повернення коштів, також дана сума відображається в самій банківській системі Кредобанку. Банком і обслуговуванням повністю не задоволений. Ситуація не вирішена!!! нагадаю, що даний відгук спричинений збоєм Кредобанку при розрахунку карткою від 31 січня 2020року на суму
169.90грн і цей безлад триває вже більше пів року, працівники Кредобанку зовсім нічого не роблять, щоб клієнт був задоволений та ситуація вирішена!

8 октября 2020, 16:45
Ситуація не вирішена. банк не повернув кошти.
11 октября 2020, 20:59
Ви не єдині з такою проблемою. Нас такх сотні. Всі ці call-центри із папугами в них, то для замилювання. Єдиний можливий формат діалогу з ними - через позов в судовому порядку.
23 ноября 2020, 23:48
Ви вже подавалися до суду, до кого краще звертатися в такому випадку?

Курс валют в Кредобанке

Курс валют в Кредобанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Кредобанк 💰 / Отзывы о Кредобанке 📝 / Несанкціоновані списання коштів з картки, не вирішена проблема з розрахунком картко