Жахливе обслуговування

Tanya230187 7 июня 2020, 18:07
Місто Дрогобич відділенняКредобанку. Відкрили картку, щоб отримувати соціальні виплати по безробіттю. Мав штраф виконавча заблокувала рахунок. Штраф у сумі 1200 грн оплатив. Всі банки розблокували рахунок. Крім Кредобанку, який ще й нарахував шраф. Увага 9000000. Дев’ять міліонів. Подзвонили на гарячу лінію, дівчина відповіла це у вас шраф з виконавчої. Виконавча надала відповідь, що ніяких претензій не мають. Шраф сплачений. Є виписка. Як розуміти роботу Кредобанку? Мої особисті кошти заблоковані. І ще висить -9000000. Це все так не залишу. Сказали передзвонити у вівторок. Ще хочу зазначити, що під час відкриття карти переплутали номер паспорту і свою картку не міг забрати одразу, були проблеми.
Кредобанк
9 июня 2020, 10:11
Доброго дня! Для перевірки та вирішення проблеми повідомте будь ласка у приватні повідомлення Ваші ПІБ та контактний номер телефону.
Минфин
Ответ администратора
8 июня 2020, 13:27
Відгук підтверджено «Мінфіном» (на 08.06.2020).
Користувач надав документи за запитом адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом даного банку.

7 июня 2020, 18:21
''У'' — успех, вы должны этой ''польской'' *** 9 миллионов)
9 июня 2020, 23:37
Сьогодні відвідав відділення Кредобанку,директор якого відповів,що не компетентний в цих питання і відправив до спеціаліста який теж проморозився відповівши що 9 міліонів ми ставимо по повній бо не знали,за що шраф. Шановні у вас в постанові написано,шраф за порушення дорожнього руху. Виконавець направив вже два листи до вас. Розблокуйте соціальний рахунок,який ви не мали права по-перше арештовувати. По друге шраф знятий ще 28 травня. Майте совісті там соціальні кошти. Ви порушуєте закон. Проблему не вирішили,це просто якийсь жах.
10 июня 2020, 13:51
Обращайтесь в суд.
9 000 0000 можете сделать ценой иска)
10 июня 2020, 14:36
Так і буду робити. На сьогоднішній день питання не вирішили. Рахунок з моїми коштами далі заблокований і висить -9999000. На,що вони відповідають,що це технічна помилка.буду писати офіційне звернення в НБУ,в суд,а також на телебачення. Думаю цікаво їм буде показати в новинах як під час карантину кредо банк дурить своїх клієнтів.
Kredobank
Kredobank
12 июня 2020, 17:41
Доброго дня! Ми розглянули Ваш запит та надали відповідь у приватні повідомлення. Сподіваємось на Ваше розуміння та збереження добрих взаємовідносин.

Курс валют в Кредобанке

Курс валют в Кредобанке