Найгірший банк, з яким мала досвід спілкування. Колгосп, а не банк

Oberon19 19 октября 2019, 15:57
Побачила інфо по кредитам на веб-сайті, вирішила уточнити всього лише один момент:
— за телефоном підтримки інформацію надати не можуть, порадили звернутися у відділення за телефонами, що є на веб-сайті;
— 9 з 10 телефонів відділень, що вказані на веб-сайті, — «мертві» або там просто не беруть трубку;
— декілька спроб і додзвонилася у два відділення (Верхній Вал та Антоновича) — одне й те саме питання, але відповіді ЗОВСІМ різні!
— після того як я вказала розбіжності, обіцяли дізнатися та передзвонити. НІХТО так і не зателефонував!
— коли з ін. телефону зателефонувала на відділення Антоновича — співробітник ОДРАЗУ взяла трубку, АЛЕ вона «не впізнає та не пам'ятає, що комусь щось обіцяла» :)

Якщо після декількох днів співробітники навіть умов кредитування не можуть дізнатися та відкрито брешуть, то як можна подавати документи та продовжувати спілкування??

Такого ставлення до клієнтів ще не бачила. Просто жах. Гірший банк в Україні.
Кредобанк
23 октября 2019, 12:02
Доброго дня! Вибачте нас за негативний досвід. Чи можемо ми Вам допомогти? Якщо залишились запитання напишіть будь ласка у приватні повідомлення. Для уникнення подібних ситуацій в майбутньому, підкажіть будь ласка, якщо пам'ятаєте дату та час дзвінка. а також ім'я менеджера з яким спілкувались.

19Oleg88
19Oleg88
24 октября 2019, 17:52
Извините, что встряю в вашу ветку.

Вопрос: https://kredobank.com.ua/private/credits/ipotechni-kredyty/refinansuvannya-ta-konsolidaciya  -  действует ли данная программа, размещенная на веб-сайте банка?

Сотрудникам Кредобанка даже целого месяца не хватило, чтобы ответить на этот вопрос.
26 октября 2019, 15:19
Не думаю, що вам хтось відповість - така ж ситуація: на сайті кредитний продукт є, а в реальності його немає :).  Кредобанк вирішив дешево пропіаритись.
26 октября 2019, 15:15
Дякую за ф̶о̶р̶м̶а̶л̶ь̶н̶у̶ ̶в̶і̶д̶п̶и̶с̶к̶у̶ вашу «відповідь».
Чим ви можете мені допомогти? Ви допоможете не тільки мені, але й ін. вашим клієнтам, якщо 1) повидаляєте з вашого веб-сайту ті кредитні програми, яких немає в реальності; 2) навчете ваших співробітників основам спілкування (для початку, хоча б не брехати клієнтам).
До чого тут «ім»я співробітників"?? У вас на сайті є опція запитання до співробітника інф.лінії — куди ці питання потрапляють? одразу в спам? Навіщо ви встановили цю опцію, якщо ніхто навіть не думає відповідати??

Курс валют в Кредобанке

Курс валют в Кредобанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Кредобанк 💰 / Отзывы о Кредобанке 📝 / Найгірший банк, з яким мала досвід спілкування. Колгосп, а не банк