Приблудний мінус по рахунку

Taras Kobernyk 12 ноября 2018, 16:07
В мене є Євро валютний картковий рахунок в Кредобанку. В середині жотня був закордоном і розраховувався даною карткою в Чехії. Після повернення виявилось, що на рахунку -0.94 євроценти заборгованості, хоча кредитний ліміт по даному рахунку 0.00. Сьогодні прийшло оповіщення від банку, що завтра останній день погашення заборгованості (дуже вчасно аж за 2 дні). Оператор гарячьої лінії толком пояснити звідки взявся мінус не зміг (якісь приблудні конвертації та комісії через день після розрахунку), сказав звернутись у відділення банку. Так от виникають наступні питання:
1. Звідки вз'явся мінус на рахунку, якщо кредитний ліміт в розмірі 0.00?
2. Чи законні конвертації та перерахунки постфакту оплати?
3. Чи законні погрози банку перевести заборгованість у статус кредиту, якщо кредитний договір по даному рахунку з банком не підписувався?
4. Я очікую від даної карти, що у випадку недостачі коштів для оплати операція буде скасована з відповідним повідомлення, а не неочікуваний кредит. Хтось може пояснити це твердження?
5. Яка максимальна сума такого кредиту? 1EUR, 10EUR, 10000EUR?
6. Для чого потрібна гаряча лінія, якщо при будь-якій проблемі відповідь — «Зверніться у відділення банку»?
Дякую
Кредобанк
12 ноября 2018, 16:46
Доброго дня! З метою проведення розслідування просимо заповнити форму на офіційному сайті банку https://www.kredobank.com.ua/complaint.html. Приносимо вибачення за незручності які виникли в процесі співпраці з «Кредобанком».

12 ноября 2018, 16:51
Заповнив, майте на увазі, ваш оператор колл-центру сказав, що я завтра маю погасити заборгованість. Очікую відповідь сьогодні. Дякую
pen
pen
13 ноября 2018, 11:43
Дуже турботливо зі сторони банку підкидати проблеми закордоном, мотивуючи це курсовими різницями. Будь ласка пояснить тут(на форумі або в коментарі) як МАСТЕРКАРД дозволяе постфактум проводити додаткові операціі якщо транзакція відбулася/завершена. Тобто можливо ви комусь повертаете курсову різницю!!!
11 декабря 2018, 0:29
Після звернення на гарячу лінію, у відділення банку, де отримав офіційну відповідь з печаткою керівника відділення і відповіддю про Технічний овердрафт та з посиланням на внутрішні правила банку я звернувся до НБУ з питання про законність дій банку. І о чудо, після кількох тижнів банк закрив заборговастість зарахувавши на мій рахунок 0.94 євроценти. Так значить виявляється Технічний овердрафт протиправний? Очікую офіційних роз'яснень від НБУ для повноти картини.
Повернувши гроші, мушу визнати, банк зберіг лице :) Моя проблема вирішена

Курс валют в Кредобанке

Курс валют в Кредобанке