Жахливе обслуговування

Sofiia Ivaniuk 22 октября 2018, 19:57
Отделение по адресу: Луцк, ул. Леси Украинки, 28-А
Для чого вказують години роботи до 18.00, а насправді майже всі операції можливо зробити до 17.00? Втратила купу часу оскільки тільки після 17 маю змогу прийти у відділення але в цей час вже нічого не зможу вирішити.
Другий момент якщо банк співпрацює з польською валютою то чому я маю чекати 4 дні щоб зняти свої кошти?
Третій момент працівники банку дуже зверхньо і не професійно спілкуються з клієнтами!
Кредобанк
23 октября 2018, 11:06
Доброго дня! Нам прикро що Ви отримали негативний досвід співпраці з «Кредобанком», вибачте нас будь ласка. Ваші зауваження будуть враховані, а винні будуть покарані. З метою проведення розслідування просимо заповнити форму на офіційному сайті банку https://www.kredobank.com.ua/complaint.html або описати ситуацію яка виникла детально у приватні повідомлення (час та дату візиту у відділення, ім'я менеджера). Також звертаємо Вашу увагу на те що у графіку роботи на сайті банку та на інформаційній таблиці на вході у відділення банку вказано що операційний час з 9:00 до 17:00. Стосовно часу очікування на валюту — це залежить від суми яку Ви хотіли отримати або можливо кошти були зарезервовані для отримання іншими клієнтами, для уникнення подібної ситуації у майбутньому рекомендуємо попередньо резервувати валюту у відділенні банку. До некомпетентного працівника будуть вжиті заходи після отримання від Вас детального опису ситуації.

Курс валют в Кредобанке

Курс валют в Кредобанке