Овердрафт

Ira K 14 ноября 2017, 14:26
Отделение по адресу: Львов, пр-т Шевченко, 12/1
При відкритті рахунку не була повідомлена про те що в комплекті іде овердрафт. В мобільній апдікації від банку не відображалися НІЯКІ гроші окрім тих що я перевеля з іншого рахунку. Сьогодні зранку зайшла в аплікацію і чудо — на моєму рахунку не мої гроші. Відразу подзвонила на гарячу лінію, кажуть, що вчора в мене включили овеодрафт, доступна сума це 20 000 з яких я використала вже майже 7500 грн. Прийшла у відділення, а там вже інша інформація: овердрафт увімкнено 10 серпня (про що я не була повідомлена) і нагадую: у вашій програмці не було видно ані гривні окрім моїх, переведених з іншого рахунку. Працівник дав мені виписки з рахунку, до розмови з ним жодних претензій.
Але чому мені ніхто не сказав що підключений кредит на початку нашої співпраці? Чому ваша програма працює неправильно?
Кредобанк
14 ноября 2017, 17:25
Шановна пані Іро, при відкритті карткового рахунку Вам надавалася на підпис заява-анкета про відкриття автоматичного овердрафту, що є частиною пакету обслуговування. Овердрафт розраховується і надається через кілька місяців після користування, а його сума залежить від оборотів за рахунком. При небажанні відкривати овердрафт необхідно було зголосити це при відкритті рахунку та не підписувати відповідну заяву-згоду Зараз для закриття овердрафту Вам потрібно написати заяву у відділенні банку.

14 ноября 2017, 15:02
При першій можливості розриваю договір з Кредобанком. Тепер постараюся попередити всіх про те як ви втягуєте людей в борги.
olekstvorog32
olekstvorog32
14 ноября 2017, 17:58
Я вот прочитал ваш отзыв и смеюсь… Как вы могли не заметить, что влезли в лимит на 7500грн??? }}} Или это из той серии: Банкомат дает и я снимаю?!
14 ноября 2017, 19:05
В тому то й справа, що баланс на рахунку не показував жодної заборгованості по відношенню до банку. Не було видно суми Овердрафт. Ця сума показалася лише сьогодні зранку, а банківські послуги надаються вже більше ніж 0,5 року. Посмійтеся, коли з вами станеться щось подібне ;)

Курс валют в Кредобанке

Курс валют в Кредобанке