расположение банкомата

Laznyuk Laznyuk
23 марта 2016, 15:48
1
банк Крещатик разместил свой банкомат на территории метрополитена. конкретно на станции метро Нивки банкомат находится за турникетами. мы с мужем работаем в КП«Киевпасстранс». зарплату получаем вместе. и сотрудники станции метро Нивки не пускают нас к банкомату. непонятно, на каком основании нам препятствуют получить заработанные деньги. писала жалобу в метрополитен, ответа нет. просим администрацию банка перенести банкомат в место общедоступное на территории станции.

Комментарии (4)

+
0
Paradigm
Paradigm
23 марта 2016, 16:44
#
Такая же ситуация на Левобережке. Чтобы снять деньги — нужно зайти в метро.
+
0
xcitybank
xcitybank
25 марта 2016, 16:06
#
Доброго дня, шановний клієнте!
Банк «Хрещатик» ретельно розглянув Ваше звернення щодо встановлення банкомату у вестибулі станції «Київського метрополітену» «Нивки» та повідомляє таке.
КП «Київський метрополітен» керується у своїй роботі правилами користування метрополітеном, відповідно до яких кожний прохід за межі пропускних пунктів станцій метрополітену здійснюється платно.
Оскільки користування метрополітеном пов’язано з підвищеною небезпекою, пропускні пункти обладнані засобами відеозапису, і контролери пропускних пунктів не мають можливостей порушувати одноосібно пропускний режим.
На жаль, визначення місця встановлення банкоматів не залежить від вибору банку, і на деяких об’єктах метрополітену банкомати розміщені за межами пропускних пунктів. На таких об’єктах більше користуються банкоматом пасажири, що виходять з території станції.
+
0
xcitybank
xcitybank
25 марта 2016, 16:07
#
При цьому основна кількість банкоматів банку, в тому числі на центральних пересадкових станціях, розміщена в вестибулях метрополітену до контрольно-пропускного пункту.
Банк «Хрещатик» підготує пропозицію керівництву КП «Київський метрополітен» щодо дозволу на переміщення банкомату зі станції метро «Нивки» до вестибулю цієї станції.
Додатково надаємо Вам адреси банкоматів нашого банку в районі станції метро «Нивки» м. Києва:

Банк Адреса Режим роботи
ПАТ «КБ „ХРЕЩАТИК“ Метро «Святошин» 06:00 – 24:00
ПАТ „КБ “ХРЕЩАТИК» Метро «Берестейська» 06:00 – 24:00
ПАТ «КБ „ХРЕЩАТИК“ вул. Академіка Туполева,1 Крім суботи та неділі
9:00 — 18:00
ПАТ „КБ “ХРЕЩАТИК» вул. Салютна, 2В
ТОВ «Украфлора» 08:00-20:00
ПАТ «КБ „ХРЕЩАТИК“ просп. Перемоги, 100/1
Завод „Антонов“ цілодобово
+
0
xcitybank
xcitybank
25 марта 2016, 16:07
#
В зв’язку з вищезазначеним повідомляємо, що банком постійно вживаються заходи з розширення та вдосконалення власної банкоматної мережі. Дякуємо за надану пропозицію щодо поліпшення якості обслуговування держателів платіжних карток.

Дякуємо Вам за співпрацю.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться