бессовестный банк. Не коем случае не связывайтесь с ним

заблокували мій рахунок на суму 44230 грн. відмивання прибутків фінансування тероризму. сказали надати рахунок куди вони можуть перерахувати не мої кошти, в результаті зайшло мені 35507 грн, це на 20% менше суми, яка у мене була на рахунку. Я запитала що це означає, чи не відповіли що у них нові правила та розрив договору в односторонньому порядку при переказі коштів вони забирають 20% від суми. Я була в шоці. Як з’ясовується ще в моїх знайомих, така ж ситуація була. Висновок; вони спеціально блокують рахунки, щоб у результаті присвоїти 20% коштів своїх клієнтів. Мінфін — розберіться із цим банком. Я подаватиму на них до суду.

16 марта 2024, 16:47
«Мінфін — розберіться із цим банком»

«Мінфін» — это частный сайт. Он не сможет «разобраться с «ИЗИ «банком, так как вы хотите.

А вообще — лучше не хранить личные средства в банках в договорах с которыми есть пункт , что банк может забрать такую конскую комиссию с клиента .
Это такие банки как ИЗИ, Абанк, Пивденный, Спорт

«Я подаватиму на них до суду.»

Автор, а как вы хотите выиграть суд если вы ЛИЧНО согласились с тем, что ИЗИ банк имеет право при расторжении договора по его инициативе , взять с вас комиссию?

Ведь вы же САМИ ЛИЧНО принимали условия договора с ИЗИ банком. И там есть этот пункт. Как вы теперь хотите выиграть дело ?
Цупцумцумц Уцмцумфумцу
Цупцумцумц Уцмцумфумцу
16 марта 2024, 18:31
В договоре этого пункта не было Который я подписывала год назад, Его внесли, как сказал мне оператор, вначале этого года. Я не соглашалась на такие условия
16 марта 2024, 19:03
«В договоре этого пункта не было «

Был и есть.
Сам являюсь клиентом «Изи» и именно из-за этого пункта не держу там личных средств, что бы «ИЗИ» не наложил свою лапу.
В таких банках надо пользоваться ТОЛЬКО их кредитными лимитами .

А ваше дело , увы, безнадежно
23 марта 2024, 20:03
Ви укладали угоду з Таскомбанком, а не ізі банком який по суті є мобільним додатком… Таскомбанк з вами припиняв облуговування у Таскомбанку в тарифах не має коміссії у вигляді 20 % за закриття рахунків. То на яких підставах Таскомбанк скисує комісію у 20 % з тарифів які міняє на власний росзуд у мобільному додатку?
Strelok123
Strelok123
18 марта 2024, 17:08
Пруф на Спортбанк о комиссии при разрыве отношений, есть? Или так «до кучи» добавили?)))
23 марта 2024, 18:21
У спорт немає, але це одна зграйка і вони блокують кошти без повідомлення про це разом із ізі банком, а потім скидають одним платежем із коментарем в інший банк де вам теж блокнуть рахунок.
23 марта 2024, 19:06
Правильно, це шахраї, вони створили цей банк для блокування кліентів з великими сумами, у моему випадку це 5000, що наче і мало щоб до юриста звернутись і нормально щоб написати що ви терорист та привласнити грощі собі - і це пище банк прокладка без ліцензії від імені таскомбанка.
23 марта 2024, 19:10
Сьогодні ви захочете купити валюти на 100к бо пабачите рекламу банка, а завтра пізі та спортбанк, забажають 100 % коміссії внесуть у свої тарифи і ви нічого не зможете зробити? Ну тоді це шахраї потрібно писати заяви у відповідні органи, чи на вила їх піднімати, я так подивлюся тут уже бажаючих достатьньо…
23 марта 2024, 19:13
Коли я підписував поговір, цього пункту не було і після 1,5 роки користування, мені заблокували рахунок саме тоді коли там була значна сума і через 5 днів після того як вони змінили тарифи, про які мене ніхто не повідомив. це шахрайська схема у чистому вигляді.
23 марта 2024, 20:05
Ізі банк не має ні якого права, тому що це навіть не банк, а додаток в договорі саме так і написано.
24 марта 2024, 8:27
«Коли я підписував поговір, цього пункту не було»

Увы, но и полтора года этот пункт был. И банк это или только «додаток», но 20% от может отобрать.

Внимательней договор читать надо
30 марта 2024, 0:54
Цю комісію ввели 25.12.23 — так там був пункт про те, що банк може змінювати свої тарифи і ти сам повинен за цим стежити, але ж я не міг уявити, що так буде. Певно потрібно їм подякувати, що не ввели 100% комісії…

Курс валют в izibank

Курс валют в izibank

Главная / Банки Украины 🏦 / izibank 💰 / Отзывы о izibank 📝 / бессовестный банк. Не коем случае не связывайтесь с ним