Заблокували і утримують кошти без причини і пояснень!

Банк заблокував карту з кошти, не дає їх вивести. За кошти були надані докази, звідки вони були зараховані, всі транзакції були абсолютно законними і чистими. Банк, сказав чекати 30 днів, але так й нічого не робить. Повна бездіяльність, не рекомендую до співпраці. Банк шахрай!

9 февраля 2024, 13:43
Суцільний ігнор, жодного вирішення ситуації.
9 февраля 2024, 13:45
Не підтримують ЗСУ. затримують кошти, які мали б підти сьогодні на допомогу братові. Прошу відповідні органи звернути увагу на даний банк, та вжити міри. Закрийте даний банк.
12 февраля 2024, 23:14
Тут органи не сидять, як мінімум треба писати заяви в органи.

P. S. я вже чекаю з листопада, «все фахівця вивчають ваше питання».
В суд подавати немає сенсу, сума 5К грн, але якщо таких клієнтів, як скажімо 50К, то банку вигідно стає давати кредити))
13 февраля 2024, 1:49
У мене хочуть зняти комісю в -20 відсотків від 54к грн, тобто хочуть безпідставно забрати 10000 тисяч грн. Шахраї!!!
14 февраля 2024, 13:16
По-перше, вони свій договір оновили з цим приколом в кінці грудня 2023, що мають право 20% забирати, коли вирішують розривати з клієнтом договір за власною ініціативою, формально нічого не порушують, я навіть писав в НБУ, вони в цьому нічого поганого не бачать, кожен банк має право робити свій договір в межах чинного законодавства. Чи це межах законодавства — сумнівно, але у нас конституція зараз на паузі, кому це цікаво.
По-друге, банк прекрасно розуміє, що ви не будете з ними судитися, тому що адвокат вийде дорожчим за ті 20%, тому так роблять і заробляють масово на нас з вами.
Якось так, бізнес по-українськи.
15 февраля 2024, 12:48
Є офіційна відповідь від НБУ ?

Курс валют в izibank

Курс валют в izibank

Главная / Банки Украины 🏦 / izibank 💰 / Отзывы о izibank 📝 / Заблокували і утримують кошти без причини і пояснень!