відгук про izibank

hlbv 27 января 2024, 20:11
izibank — зовсім не izi, на жаль :(
давайте розпишу тезами
1 пункт: реєстрація нового клієнта, вхід
— мої документи перевіряються від вересня місяця, зараз вже січень, тобто, документи перевіряються 3 місяці, скоро 4
— на рахунок входу, на iOS зайти неможливо, вводиш номер телефону, тобі приходить телефонний дзвінок з підтвердженням, а далі нічого не відбувається, нікуди не переходить, просто далі пише «очікуйте дзвінок для підтвердження», на Android зайти можна

2 пункт: служба підтримки, соціальні сторінки
— служби підтримки це взагалі. відповідають дуже довго або взагалі не відповідають, по настрою
— є деякі люди, які хочуть почитати новини вашого банку, де нормальний телеграм-канал, наприклад? він то у вас є але ви бачили що у вас в описи стоїть? «онлайн підтримка ощадбанк» (глянути можна тут: https://t.me/izibanke), ви що там, зовсім?
висновок: насправді, це Ваший вибір, користуватись цим банком, чи ні, якщо хочете багато нервів та проблем, то користуйтесь, якщо ні, то я не раджу, мої документи перевіряють третій місяць, вже скоро четвертий стукне, є інші хороші банки: monobank, sportbank (від ТАСКОМБАНК так як і izibank), ABank24, PUMB

Pumbovik
Pumbovik
1 февраля 2024, 22:44
Так зачем вы в этой мусорке регистрировались если с самого начала была куча проблем? Уйма банков, где все вылизано и качественная поддержка
Cococos
Cococos
1 марта 2024, 19:42
Спорт банк таже шарашка, мне при блокеровки ызи, сразу блокнули спортбанк, при этом никто об этом не сообщает и платежи продолжают принимать, мне знакомый скинул долг не спросив и они с ннго 20 % сняли — это ужас.

Курс валют в izibank

Курс валют в izibank