Ні в якому разі не рекомендую

Vtd 2 августа 2023, 10:20
Користуватися послугами даного банку почала, тому що терміново потрібні були кошти, а тут можна було оформити картку онлайн з лімітом. Але начеб — то спочатку було все нормально, на стандартних умовах,(але відсоток тут космічний 4,92) Але потім, почався якийсь жах, кошти з рахунку постійно кудись знімалися, я щодня спілкувалася з оператором у чаті, який нічого мені відповісти про рух коштів не міг. Правда через тривалі бесіди гроші повернули. Потім я оформила 3 миттєві розстрочки, і через місяць їх усі відразу погасила. На наступний день після погашення, ці розстрочки знову з’явилися і пише оплатити. Оператор нічого знову пояснити не може. Ну стосовно операторів, то тут окрема тема. Чекаєш на відповідь по пів- години в кращому випадку, не компетентні зовсім у банківських питаннях, таке враження, що вони не розуміють, про що їх взагалі питаєш. Одним словом, скористайтеся краще послугами іншого банку.

Курс валют в izibank

Курс валют в izibank

Главная / Банки Украины 🏦 / izibank 💰 / Отзывы о izibank 📝 / Ні в якому разі не рекомендую