Мошенники

immortalbox 19 июля 2023, 15:35
Жахливий банк izibank. Він же ТАСкомбанк, він же Sportbank. Це загальна система з трьома назвами банку. Перевірено на особистому досвіді. Не зв’язуйтеся з цим банком.
Було здійснено кілька покупок на сайті ebay, після цього ebay зробив повернення на мій рахунок.
Це не сподобалося банку. Він попросив пояснити що це таке. Причина: підозрілі операції. Була надана вся детальна інформація зі скріншотами. Після чого банк сказав, що хоче завершити співпрацю зі мною без пояснення причин. Банк повністю ігнорує будь-які питання. Спроби поговорити з відповідальною людиною не дають. Повний ігнор.
Банк заморозив мій позитивний залишок на рахунку. Сказав, що дасть доступ тільки після того, як я напишу заяву на закриття рахунку за своїм бажанням. Мого бажання в цьому немає. Я просив їх закрити рахунок за їхньою ініціативою і повернути мої гроші. Вони сказали що у них немає іншої заяви і я повинен закривати рахунок за своєю ініціативою або вони не повернуть мої гроші.
Фактично банк насильно змусив написати мене фіктивну заяву на закриття рахунку.
Банк ігнорує будь-які питання! При цьому каже, що на всі питання було дано відповідь))))
НЕ ЗВ’ЯЗУЙТЕСЯ З ЦИМ БАНКОМ: Izibank, ТАСКОМБАНК, Sportbank

Lolik1837
Lolik1837
19 июля 2023, 17:56
«НЕ ЗВ’ЯЗУЙТЕСЯ З ЦИМ БАНКОМ: Izibank, ТАСКОМБАНК, Sportbank»

Вы знаете — один говорит- «не связуйтесь с изибанком» , второй говорит «не связуйтесь с Моно», кто-то про Приват то же самое говорит, кто про ПУМБ, кто про Ощад.
То есть у кого с кем плохая ситуация — тот и говорит, что его банк самый плохой.
Вот как-то ваша ситуация ничем не убеждает, что этот банк чем-то хуже других. Такая же хрень случается ВО ВСЕХ банках Украины . Почитайте сами отзывы на этом сайте.
На все топовые банки подобных жалоб десятки. Так, что — не убедили .

По поводу Спортбанка объективно могу сказать- из достоинств это самые большие депозитные ставки по депозитам длиной в один месяц, быстрое дистанционное открытие карты, хорошее вознаграждение по программе «приведи друга» (300 грн) , возможность положить деньги под 10% на свободный депозит, который можно снять в любой момент без потери процентов (так называемый «Рюкзак»)

Из недостатков — «мутная схема «погашения задолженностей по кредитной карте — обещают до 62 дней грейс периода, а на деле требуют оплаты до 25 числа, то есть до 55 дней , комиссия за перевод сумм свыше 30 тысяч в месяц , комиссия за обналичивание более 10 тысяч в месяц , относительно низкий кешбек .

Вот это , то ,что я описал — это объективный взгляд на банк.

А то что вы описали, что этот банк «самый плохой» , только потому , что он лично вас заблокировал — это полнейшая х…рень . Это такое же как у всех банков
banxter
banxter
1 августа 2023, 15:52
Ви писали скаргу в НБУ? це самий простий та дієвий мезанізм на свавілля, і це можно робити онлайн

Курс валют в izibank

Курс валют в izibank