Банк, який вас завжди «кине у біді»

shevchouk 8 мая 2023, 17:22
Сталися така ситуація, у мене був суд, він тягнувся 3−4 роки фінальна ухвала була якраз перед війною 22.02.2022, суть: треба було просто заплатити судовий збір позивачі.
Якось воно все забулося за буремний 2022 рік, і як логічне завершення історії — виконавче провадження на стягнення судового збору, зі штрафами аж 4100 грн.

Не встиг я прочитати повідомлення в Дії, що відкрито ВП, так ці чудобанки, такі як izibank, sportbank в яких банк-донор Таскомбанк одразу порізали кредліміти. А ліміти були по 30К в кожному чудобанку.

Не знаю, це така політика на період війни чи що? У мене зріла і висока кредитна історія, ніколи не було прострочок і т.д.

Ну заморозьте кошти, які клієнт має сплатити по ВП за рахунок ліміту, ну навіщо одразу ліміт різати.

Щодо закриття, то ВП було відкрито о 14:30 05.05.2023, оплачено о 14:56 кошти дійшли до виконавчої служби сьогодні 08.05.2023.

Радий, що все швидко розрулив звертаюсь до банків поверніть ліміт — вони ні-ні, подавайте наново запит на кредліміт. Новий запит принципо робити не буду, можливо закрию рахунки. Противно.

Як я, як клієнт маю реагувати на те, що банк тебе «кидає в біді»? Інакше я це не можу пояснити.

P. S. Така практика тільки в банків на базі Такскомбанку, жоден інший банк з ТОП10 не арештовував рахунки і не різав кредліміти.

Висновки робіть самі, чи можуть такі банки бути «надійними партнерами»)

Курс валют в izibank

USD 41 41.4

Курс валют в izibank

USD 41 41.4
Главная / Банки Украины 🏦 / izibank 💰 / Отзывы о izibank 📝 / Банк, який вас завжди «кине у біді»