Безпідставне блокування та розірвання обслуговування

jjukk 13 апреля 2023, 19:16
Заблокували рахунок, не пояснивши чого, за що, що спричинио і т.д. Відразу затребували дічь, власноруч написати ВСІ поповнення які були, і це в час коли штучний інтелект вже існує, вони ще на листочках пишуть, також написати з яких карт та це все підкрипити квитанціями! По перше де їх взять ті квитанції, якщо жодна квитанція не дійсна, бо немає фізичної печатки та не завірена нотаріусом, по друге ВСІ поповнення!!! Всі йоханий бабай.
Після довгої розмови таки довелось дізнатися, що я раптово став терористом, це я дізнавався у підтримки, хоча це вони повинні були мені розяснити. Домовився що це все дістану, квитанції та інше, хочаб за пару місяців. Зробив, написав шалену дічь на папері, відправив і… мені відмовлено в обслуговуванні :) Чому? Ніхто не знає, певно терорист, судячи з того що я дізнавса, але так чітко і не пояснили. Похід в атб я гадаю незаконний, та поповнення рахунку з інших карт та термінаів)
Короче кажучі це не банк, а дніще.

22 апреля 2023, 20:29
В любому банку за такі мутки покарають, і відмовлять в обслуговуванні, поповненнями такі можливі тільки коли відкриєш ФОП
jjukk
jjukk
22 мая 2023, 11:51
Ти сам поняв що написав? Які мутки?
5 июня 2023, 17:06
Такі коли ти з криптою мутиш чи перекази на свою картку приймаєш не тупи

Курс валют в izibank

Курс валют в izibank

Главная / Банки Украины 🏦 / izibank 💰 / Отзывы о izibank 📝 / Безпідставне блокування та розірвання обслуговування