Це капєц

maxavery 26 января 2023, 17:39
Хотів закрити рахунок в ізі. Написав в тех підтримку щоб надали заяву в пдф для закриття
Завірив епц та відправив в тех підтримку. Сказали що нічого не бачать. Запропонували продублювати на пошту. Продублював
В ітозі відповили що не надав епц. Тепер питання з якого х я повинен вам надавати свій файл для завірки документів.
Тепер ще більше після цього хочу закрити рахунок через написання заяви від руки тільки.
Висновки тепер робіть самі після такого

maxavery
maxavery
27 января 2023, 16:17
Ще в догонку . Сьогодні подзвонив на гарячу лінію ізібанку . Так вони ще й заблокували мені доступ для закриття рахунку у віддаленій формі .
Volodymyr Dozirtsiv
Volodymyr Dozirtsiv
3 февраля 2023, 1:42
Проходив через це саме. тільки після скарги в НБУ вони вирішили шо так можна прийняти заяву в електронному вигляді з ЕЦП. вимагали прислати нову заяву з новою датою, але я вперся і вони прийняли в кінці червня заяву від середини березня.
можете знову відправити лист з файлом, підписаним ецп, і послатись на їх відповідь мені, що з червня 2022 вони приймають заяву на закриття рахунків з підписом ЕЦП
відповідь ізібанку 12188/81.4. від 28.07.2022

шматок відповіді
Співробітниками цілодобової служби підтримки було відмовлено в прийняті заяви на закриття рахунків, оскільки направлений Вами файл підписаний електронним цифровим підписом (ЕЦП) з технічних причин не можливо було відкрити. Про що Вам було повідомлено. Як тільки з’явилась технічна можливість відкривати файли підписані ЕЦП заяву на закриття рахунків було прийнято до роботи. Дата остаточного закриття рахунків — 14.08.2022 р.

Курс валют в izibank

Курс валют в izibank