Без попередження,порушуючи всі вимоги законодавства України,заблокували рахунок

Довго описувати ситуацію яка склалась з цім «недобанком», в краце-я не є клієнтом якому надали кредитний ліміт, попри це, заблокували картку з формулюванням «витратні операції обмежені до погашення боргу».Просять надати документи котрі я надавав, виходить що втратили чі документи чи базу.Відвідавши відділення таскомбанку, від працівника отримав відповідь,«я не можу прийня у вас документи, так як не працює база їхня«, на питання коли вона запрацює або коли мені підійти, отримав відповідь «а я не знаю».Служба підтримки, я не розумію для чого вони там сидять, якщо вони не можуть дати чіткі відповіді на питання».
Просто тупо заблокували кошти та утримують їх з метою власного збагачення-інших причин я не бачу.
Максимально не рекомендую даний @недобанк", хочте лишитися без грошей, встановіть додаток «izibank».
Найгірший додаток, найгірше відношення до клієнтів, найгірший банк.
В жодному разі, не рекомендую.

Микола Ященко
Микола Ященко
22 февраля 2023, 19:46
Питання досі не вирішено,думайте.В рейтингу банків на 6 місці,це прикол якись мабуть,я б їм -1 дав би місце

Курс валют в izibank

Курс валют в izibank

Главная / Банки Украины 🏦 / izibank 💰 / Отзывы о izibank 📝 / Без попередження,порушуючи всі вимоги законодавства України,заблокували рахунок