Шахрайский банк

Євгеній Сажин 13 октября 2022, 11:29
IZI bank, як і Sportbank шахраї одної контори — таскомбанк.
Заблокували рахунок з коштами без яких небудь пояснень. Я звернувся до підтримки, щоб розблокувати, але мені сказали, що триває перевірка за підозрілі операції. На питання які саме операції — не відповіли. Я готовий надати будь яку інформацію стосовно переказів, пришвидшити розблокування, але банк у цьому не зацікавлений. Вони просто блокують і все. Може колись, коли їм забажається, то вони і звернуться до мене за додатковою інформацією, а протягом невідомого часу мої кошти будуть заблоковані без будь-якої можливості розблокування.
Тому закривайте картки ціх банків (izi та sport) і ніколи з ними не майте справу, якщо не бажаєте втратити свої кошти.

Євгеній Сажин
Євгеній Сажин
21 октября 2022, 19:12
Пройшов ще тиждень, але не тільки не вирішилось питання з розблокуванням коштів (мене просто ігнорують), але й взагалі додаток (як основний канал комунікації з банком, тому що веб версії немає) перестав запускатися, що нонсенс для будь-якого банку, а для мобільного банку це катастрофа. Тому ще раз всім наполегливо рекомендую — виводьте свої кошти та закривайте рахунки у банках групи таскомбанка (izi, sport, таскомбанк). Гіршого банківського обслуговування, мабуть, світ ще не бачив.

Курс валют в izibank

USD 40 40.4