позорище, а не банк

Volodymyr Dozirtsiv 21 мая 2022, 17:44
і так знімав протягом останнього тижня валюту закордоном (євро) з багатьох різних банків під машини для ЗСУ.
здивувався дикій комісії і вирішив перевірити тариф на сайті Банку.
і виявилось його не існує… Банк на сайті встановив тариф лише за зняття кредитних коштів закордоном. тарифу на зняття власних коштів закордоном НЕ ІСНУЄ.
написав в підтримку. сказали шо тариф існує але так, він відсутній на сайті. і скоро його туди додадуть.
вказав підтримці зареєструвати заявку на повернення комісії. відмовились навіть реєструвати, оскільки тариф ніби-то існує, але клієнтам про нього не повідомили досі.

тому хочете мати уявні тарифи, про які знає тільки банк — працюйте з ізібанк.

і ще не забудьте що закрити рахунок у відділенні Таскомбанку не можна — бо так вирішив банк.

21 мая 2022, 21:24
«тарифу на зняття власних коштів «

Машины якобы для ЗСУ, но возмущается почему-то о тарифах для снятия «власних коштів»??
Сколько же сейчас под прикрытием «покупок для ЗСУ» расплодилось всяких «мутных» схем
25 мая 2022, 3:02
Вам надати документ замовлення від військової частини?
а чого не можна купляти машину для ЗСУ з ВЛАСНИХ коштів з картки, чи я обовязково повинен використовувати кредитні кошти з картки?
25 мая 2022, 9:24
Банку его покажите. Может поверит.

А вы знаете сколько людей организовали бизнес на том, что ложили гривну на счета банков в Украине , а потом обналичивали в валюте за границей и зарабатывали на разнице курсов?. В Украине доллар считался по курсу 29,25 грн за доллар, человек имел право в месяц снять 100 тысяч гривен в одном банке . Вот на эти 100 тысяч в месяц снималась валюта за границей, а потом сбывалась в Украине по курсу черного рынка (более 35)

И ваше собственное признание «і так знімав протягом останнього тижня валюту закордоном (євро) з багатьох різних банків«- только еще больше укрепляет мысль о «мутных схемах» .
И кстати — сейчас очень многие волонтеры , которым дали право выезда за границу, пригоняют тачки по «нулевой «растаможке . Устроили с этого бизнес и неплохо зарабатывают на этом . Это уже не единичные случаи.
Я вас не обвиняю — но с ваших же слов как-то очень всё «мутно» выглядит — ходите по разным банкам, снимаете деньги со счетов различных украинских банков , причем не со счетов организации , а со своих личных карт . Якобы на покупку машин , причем в то время когда вскрыты не единичные случаи пригоном «псевдоволонтерами» автомобилей для собственной выгоды.
Уверен , что у всех (или у большинства) таких вот «волонтеров» есть документы, что они волонтеры и что их просят воинские части купить им автомобили

Честно говоря, такие ваши действия поневоле «тянут» как минимум на блокировку всех ваших счетов и тщательную проверку
25 мая 2022, 21:27
Машина коштувала 6500 євро. Ліміт 2900є по картці був десь. Тому сумарно вийшло три картки. При чому монобанк дозволяв зняти в добу 30000 грн. Я якшошо не водій, тільки допоміг зняти готівку. Машина вже в ЗСУ. Я на території України
25 мая 2022, 21:32
І якщо вам ще так цікаво пошукати тут змову чи мутки то купляти напряму через волонтерів швидше бо немає бюрократії. Валюта не була куплена на території України бо ще не прийшов дохід за квітень всім хто скинувся. Гроші прийшли всім, скинули на картку зняли готівку і пішли. Сидіти чекати поки гроші зайдуть в фонд, купиться на міжбанку євро, відправиться Свіфт і отримають свіфт — це зайві трати на житло і їжу в Європі. Бажаю вам поменше шукати муток А щодо того як заробляли то до 21.04 можна було просто вивести гроші на трансфервайз чи револют переказом з картки на картку. От там і були мутки. А оце може в ваших очах лишитись і муткою. Ес ю віш
30 июля 2022, 15:51
Так як нарешті ситуація до кінця вирішилась то я повернувся до цього відгуку.
можете пояснити чому я не можу за власні кошти купити машину для ЗСУ?
чи я зобовязаний перераховувати кошти в фонди спеціалізовані?
якщо що, я не водій. хоча можете записати що я займався перепродажем машин.

Курс валют в izibank

Курс валют в izibank