чому анулювання заявки такий довгий процес?

morner 7 декабря 2020, 16:03
З цікавості вирішив оформити картку нового izibank. Колись так само з цікавості, маючи приват, вирішив приєднатися до частини моно. От подумалося, що я точно повинен бути з izibank. Завантажив додаток, посилання на який отримав при реєстрації в бета-тестуванні. Якихось труднощів при фотографуванні документів не виникало. В принципі — все просто і зрозуміло було мені. І наче додаток непоганий здався, хоч і бета. Однак на останньому етапові (забрати картку у відділенні) я вирішив відмовитися поки від картки і послуг через декілька причин, одною з яких було те, що отримати картку можна лише у чотирьох містах України, а в умовах карантину і через хворобу я вирішив поки нікуди не їздити. А курєрські чи поштові послуги, як наприклад у моно, поки відсутні у цього банку, бо ж повторюся — знаходяться на стадії бета-тестування. І ось тут, на цьому етапові, я не зрозумів був як це зробити (анулювати). Додаток просто не має опції вийти чи видалити дані. При кожному новому вході до додатку система розпізнає по номеру телефона і просить одне й те саме «Документи перевірено. Залишилось отримати картку і т.д.». Думав, що достатньо видалити додаток і система можливо автоматично анулює, але ні. Те саме. То ж прийшлося мені звертатися до технічної підтримки у месенджер. Там запевнили, що передадуть «відповідному відділу» інформацію щодо анулювання заявки.
Майже тиждень пройшов (звертався 1 грудня), а воно як і раніше по це день- система показує, а заявка не анульована точно (бо сьогодні 7 грудня знову написав у підтримку і спитав чи анульовано? на що отримав відповідь «процес ще триває».
Не розумію чому так довго триває процес анулювання заявки? Я не думав, що це надскладна дія. І скільки часу він ще триватиме (скільки передбачено? — на ці питання відповідей немає.

Ну, якось несерйозно це, хлопці.
Я розумію що цей необанк ще на стадії бета-тестування, але хіба елементарне так довго робиться?

Візьміть до уваги це.
izibank
7 декабря 2020, 16:09
вітаємо,
дякуємо вам за відгук!

написали в особисті повідомлення для уточнення інформації.
Полезный комментарий
morner 7 декабря 2020, 16:29
Дякую. Зі мною швидко звязалися і ту заявку анулювали. Проблема вже вирішена.

morner
morner
7 декабря 2020, 16:29
Полезный комментарий
Дякую. Зі мною швидко звязалися і ту заявку анулювали. Проблема вже вирішена.

Курс валют в izibank

EUR 43 43.45

Курс валют в izibank

EUR 43 43.45
Главная / Банки Украины 🏦 / izibank 💰 / Отзывы о izibank 📝 / чому анулювання заявки такий довгий процес?