Чому «Банк Михайлівський» призначили агентом «Імексбанка»?

Weltin 11 мая 2015, 18:54
В місті Рівне є лише одне відділення «Банку Михайлівський». Проте, чомусь саме його Фонд Гарантування Вкладів призначив виплачувати кошти вкладників збанкрутілого «Імексбанка». І це в той час, коли в Рівному є досить багато достойніших і потужніших банків! Кому це вигідно?

Відповідь з’явилась, коли я спробував отримати гроші, перераховані Фондом Гарантування Вкладів на моє ім’я в «Банк Михайлівський». У відділенні мені відмовили у виплаті, і попри те, що людей майже не було, сказали зателефонувати в Київ і записатись у чергу. Отож, банк вирішив де-який час безкоштовно покорстуватись чужими грішми. Але йому цього не достатньо, і він вирішив пограбувати мене ще й тим, що примусив мене відкрити не потрібний мені картковий Рахунок, на який він покладе і буде тримати перераховані мені гроші. За відкриття рахунку я мушу заплатити 25 грн. і ще щомісяця банк буде забирати в мене відсотки із моїх грошей за перевищення ним-же встаноленого ліміту «по зняттю готівки з Рахунку». Хіба це не грабунок?

Спочатку думав відкрити депозит в «Банку Михайлівський», проте, вчасно виявив що він мало чим відрізняється від збанкрутілого «Імексбанка» і так само… своїх клієнтів.

Главная / Банки Украины 🏦 / Имэксбанк 💰 / Отзывы о Имэксбанке 📝 / Чому «Банк Михайлівський» призначили агентом «Імексбанка»?