Відповідь НБУ - «кошти можна отримати в повному обсязі або розпорядитися ними на власний розсуд»

zaq123 zaq123
24 января 2015, 16:20
1
На прохання до НБУ — 1)з`ясувати номер та дату відкриття позабалансового рахунку на якому обліковуються мої вимоги про повернення депозитного вкладу в зв’язку з невиконанням АТ «Імексбанком» моїх вимог та 2) з`ясувати на якій підставі не виконане моє платіжне доручення. Я отримала шедевральну відповідь: «Кошти з поточного рахунку Ви маєте можливість отримати в повному обсязі в часи роботи відділення або розпорядитися ними на власний розсуд. Керівництвом відділення Банку з Вами були проведені КОНСТРУКТИВНІ ПЕРЕГОВОРИ щодо порядку здійснення платежу. Одночасно Банк запевнив, що належним чином та у встановлений договором і законодавством спосіб виконує власні зобов`язання перед клієнтами, що свідчить про відсутність підстав для відображення заборгованості за невиконаними Вашими документами за позабалансовим рахунком №9806 „Документи фізосіб, що не виконані банком у встановлений законодавством України строк“. ВОТ ВАМ І НБУ! КРИШУЄ!

Комментарии (5)

+
0
KWP
KWP
24 января 2015, 19:59
KWP, Северодонецк
#
Ви діяли згідно?:
Постанови Правління Національного банку України від 03.12.2003 N 516 Про затвердження Положення про порядок здійснення банками України вкладних (депозитних) операцій з юридичними і фізичними особами
3.3. Банки повертають вклади (депозити) та сплачують нараховані проценти у строки, що визначені умовами договору банківського вкладу (депозиту) між вкладником і банком.
За договором банківського вкладу (депозиту) незалежно від його виду банк зобов'язаний видати вклад або його частину на першу вимогу вкладника, крім вкладів, розміщених юридичними особами на інших умовах повернення, які встановлені договором.
У разі невиконання (неналежного виконання) банком вимоги фізичної особи про повернення вкладу (депозиту) або його частини (документ на переказ/заява про повернення коштів тощо) (далі — вимога) банк зобов'язаний:
прийняти вимогу шляхом проставлення на ній: дати отримання, підпису уповноваженої особи, відбитка штамп
+
0
KWP
KWP
24 января 2015, 20:04
KWP, Северодонецк
#
Відбитка штампа банку та видачі фізичній особі письмового повідомлення про невиконання (неналежне виконання) цієї вимоги із зазначенням причини, дати взяття вимоги на облік, дати видачі повідомлення, прізвища, ім'я та по батькові уповноважених осіб і відбитка печатки банку;
взяти вимогу на облік за відповідним позабалансовим рахунком. Банк зобов'язаний виконати вимогу відповідно до умов договору банківського вкладу (депозиту). Після виконання вимоги банк списує вимогу з відповідного позабалансового рахунку
=============================

Прошу сообщить о дальнейшем процессе…
kwp@online.ua
+
0
LevL
LevL
25 января 2015, 1:30
#
Уважаемые!
Вы действуете согласно порядка, прописанного для законопослушных людей.
И никогда не получите требуемого результата.
Переуступка долга ООО «Дасти» — это вывод денег из системы Имэксбанка.
Вопрос очень простой — взять деньги у людей по депозитным вкладам. Из этих денег сформировать кредитный портфель. А затем обязать заемщиков выплатить деньги третей стороне, которая не несет никакой ответственности перед тем, кто разместил депозитные вклады.
Только коллективное обращение в генеральную прокуратуру с требованием проверки ООО «Дасти» и Имэкс банка может дать ВАМ возможность обращения в Европейский суд по правам человека при невыполнении закона «О прокуратуре» по защите Конституционных прав человека.
+
0
Sergeytrm
Sergeytrm
26 января 2015, 18:34
#
Я тоже считаю что только суд и прокуратура… НБУ одна банда… група где организовываются обманутые Имексбанком www.facebook.com/groups/IMEKSBANKskammers/
+
0
zaq123
zaq123
26 января 2015, 20:13
zaq123, Киев
#
Прокуратора — ноль на выходе! Та же банда, что и НБУ! Уже проверено!

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться