дали ответ с Банка

Колямба Колямба Колямба Колямба
30 декабря 2014, 21:44
1
Написал письмо в Банк о выдаче процентов с депозита. Сказали, что ответ придет по почте, но так и не дождался, пришлось идти самому в банк. Ответ был готов, пишу, что мне написали дословно: «Враховуючи суспільно-політичне напруження, окупацію території АР Крим, проведення антитерористичної операції на території України, наявність певних елементів ризику та невизначеності щодо подальшого розвитку ситуації в країні та банківській системі, спричинений великий попит на готівкові кошти, який на даний час не задоволений.
На даний час банківська система України не в змозі одразу вирішити проблеми з готівкою.Банком приймаються усі можливі заходи для вирішення цього питання, зокрема, здійснюється придбання готівкових коштів на ринку та залучаються готівкові надходження з інших джерел.
Теперь буду писать письмо в НБУ приложу эту копию и буду готовить документы в суд.
РS: судя по ответу, банк только находится в зоне АТО и Крыма, других отделений не существует.Эту бредятину писали юристы банка!!!

Комментарии (15)

+
0
KWP
KWP
31 декабря 2014, 9:45
KWP, Северодонецк
#
1. «здійснюється придбання готівкових коштів на ринку» — за какие средства?
2. г. Северодонецк не находится в зоне АТО. Сюда перевели практически все областные структуры.
А отделение банка закрыли более месяца назад.
+
0
polevoy64
polevoy64
31 декабря 2014, 13:26
#
Я давно зрозумів, що всім пишуть однакові відповіді. Відповіддю називаєти це можна з великою натяжкою. Але найцікавіший абзац автор не зацитував. Виправляю: — «У звязку з цим, враховуючи наявний на початок робочого дня залишок готівки у касі відділення №____ у місті ________та необхідність обслуговування інщих клієнтів, у день прибуття до відділення Вам було запропоновано отримати наявну готівку у касі.
Отже виходить, що вам запропонували отримати кошти, а ви такі сякі того не робите. Більше того не можете зрозуміти, що є ще інші клієнти яких необхідно обслуговувати. З задоволенням посміявся яби не було так сумно. Я звернувся до начальника відділення з вимогою конкретизувати причину неповернення коштів, адже з листа виходить що я відмовляюсь їх отримувати. На що він відповів — Відповідь буде такою самою.
+
0
Колямба Колямба
Колямба Колямба
31 декабря 2014, 14:23
киев
#
Мені про отримання грошей взагалі нічого не відповіли.
+
0
polevoy64
polevoy64
31 декабря 2014, 13:31
#
Пан Граматік взагалі не напружувався відповідями на офіційні звернення. Лише на сторінці офіційного сайту банку накалякав щось схоже. Не назвав жодних показників по втратах конкретно имексбанку (хай вибачають але з малої літери).Все «вода» та загальні фрази про війну та крим. Хоча ще до недавна на сторінці банку показували лище одне відділення в криму і два, якщо не помиляюсь, на Донеччині. Тому не безпідставно вважаю причини відмови у поверненні депозиту надуманними. А найліпшим підтверженням є те, що вже на друге засідання суду за моїм позовом, ніхто від відповідача не зявляється.
+
0
Колямба Колямба
Колямба Колямба
31 декабря 2014, 14:25
киев
#
Якщо, вони не з«являються тричі в судове засідання, суд виносить заочне рішення і дає строк на оскарження.
+
0
polevoy64
polevoy64
31 декабря 2014, 13:41
#
А ти брат Калямба на листи в НБУ теж не надійся. Пишуть, мабуть теж заготовка, про те що Банк і ти то субьєкти господарювання. Суперечки між вами вирішуються… в суді. А НБУ, як виявилось, не втручається в роботу банків. Прокуратура теж. Вони відправляють твою скаргу… до нацбанку. А про них я вже написав. Отакий кругооберт листів у природі…
ВИСНОВОК: не втрачаючи часу одразу позов до суду. Там теж не все так швидко.
+
0
KWP
KWP
31 декабря 2014, 15:01
KWP, Северодонецк
#
А я отправил жалобу в НБУ, в которой указываю на бездеятельность НБУ в части контроля за их же постановлением.
Напишут тоже « про те що Банк і ти то субьєкти господарювання. Суперечки між вами вирішуються… в суді. А НБУ, як виявилось, не втручається в роботу банків»?

Подробнее смотрите: minfin.com.ua/users/KWP/
+
0
polevoy64
polevoy64
31 декабря 2014, 14:18
#
Бажаю всім миру в Новому році, здоровя та вдачі. І вирішення проблем з банком саме в 2015.
+
0
Колямба Колямба
Колямба Колямба
31 декабря 2014, 15:27
киев
#
Спасибо, взаимно!!!
+
0
Колямба Колямба
Колямба Колямба
31 декабря 2014, 14:39
киев
#
На НБУ немає ніяких підстав надіятись, це лише так їм до інформування.Потім всі листи відповіді можна буде залучити до справи.Вчора прийшов у відділення, грошей сказали немає, викликав наряд міліції. Вони склали протокол відповідно до ст. 190, 191 КК України, сьогодні був у відділенні міліції сказали, що справу передають у відділ з економічними злочинами.
+
0
Колямба Колямба
Колямба Колямба
3 января 2015, 20:55
киев
#
Я за обеими руками
+
0
KWP
KWP
3 января 2015, 8:41
KWP, Северодонецк
#
Вы меня, конечно, извините: у меня и членов семьи несколько вкладов, в т. ч. и крупный.
Но…
у меня нет письменных доказательств того, что банк нарушает договор или законы.
Эмоции правоохранительные органы не воспринимают.
Нужны факты, доказательства.
Есть они у кого-либо?
В Северодонецке отделение не работает, ехать в Одессу, Харьков? Нет смысла.
+
0
Колямба Колямба
Колямба Колямба
3 января 2015, 21:34
киев
#
Вам надо писать заявления либо жалобы и отправлять с уведомлением о вручении адресату. Так на руках у Вас будет подтверждение о вручении либо отказе а это уже есть для суда доказательство, что вы пытались сами решить конфликт с банком. Даже если у вас нет письменного ответа с банка эти уведомления которые к Вам придут о вручении либо отказе можно будет приложить к иску в суд.
+
0
helensic
helensic
3 января 2015, 20:21
Елена
#
Я подписалась на фейсбуке, но что то нас мало, что нет желающих бороться с Ворами?
+
0
helensic
helensic
3 января 2015, 20:21
Елена
#
Мы тоже получили такую же отписку от Банка

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться