Як повернути депозит

blackhok 30 ноября 2014, 13:00
У мене 27.11.2014 р. закінчився строк депозиту. Як і очікувалося, в банку повідомили, що повернути свої заощадження я ОДРАЗУ не зможу, лише по 250 грн. на добу. Не влаштовуючи непотрібні нікому скандали, я вчинив наступним чином: домовився з працівником банку «розбити» суму депозиту не 2 картки (мою і дружини). Таким чином, з'явилася можливість зняти вдвічі більшу суму — 500 грн. на добу. Але й тут халепа… банкомати порожні. Тому я виробив тактику: при можливості розраховуватися картками, якщо немає такої потреби — знімаємо щодня наші півтисячі в банкоматах інших банків (Аваль або Приват). Там комісія відсутня, є лише комісія «улюбленого» Імекса — 8,60 грн. (1,5%+5 грн.) за кожні 250 грн. Таким чином протягом певного часу я все таки зможу зняти всі свої кошти з карток Імекса. Я розумію, що втрачаю комісію, але це і є компенсація отриманих мною відсотків з депозиту. Так що в програші я в будь-якому випадку не залишусь.

tata15
tata15
30 ноября 2014, 16:09
Так Вам Банк смог перевести деньги на карточный счет по окончанию депозита?
А то мне сказали, что когда депозит закончится, то перевести на карточку не смогут. Правда ли это? Или вранье?
1 декабря 2014, 8:57
По закінченні депозиту банк переводить кошти на поточний рахунок
1 декабря 2014, 9:44
Мне тоже, по окончанию депозита, деньги перевели на карточку без проблем вместе со всеми процентами.Правда, он закончился 14.11.2014, тогда еще и лимит был намного выше.Теперь, уже 2 недели пытаюсь снять все свои деньги…
Виктор Малиновський
Виктор Малиновський
1 декабря 2014, 10:50
Значит Вам повезло. Банк не хочет переводить деньги на VISA. Ни одной копейки. Укажите отделения где это возможно. Иначе Вы просто сотрудники банка, которые вводят в заблуждения вкладчиков. Проценты да, но с депозита нет. Или есть какие то обходные пути?
krona
krona
1 декабря 2014, 15:35
Это и есть работник банка а что не понятно? Его как лоха розводят и ему хорошо и вы все читайте и так делайте.
1 декабря 2014, 16:26
Так, давайте без образ! Я такий самий обдурений клієнт банку як і ви. Да, Імекс всіх розвів і кинув бла-бла-бла. Я пропоную лише один з варіантів порятунку своїх грошей. Якщо у вас є інші варінати — вперед!!! А то просто возмущатися і панікувати може кожен.
1 декабря 2014, 12:47
Мое отделение находится в городе Запорожье, по проспекту Ленина, 186.Тел. 061-233-10-06.Я Вас не обманываю, перезвоните, может Вам и помогут!