24 чи 25% спроба обманути

roman123 16 июля 2014, 16:49
Що ж ви Імексбанк цікавого зробили, квлад для постійних під 25%, але якщо поставити 1 млн. гривень. Купіть собі губозакаточну трубочку і не думайте, що люди сьогодні темні. Фонд Гарантування ввідає тільки 200 тисяч гривень. Тай й інфляція сьогодні така що ви повинні радіти що людина несе вам 1 тисячу, бо ще півроку тому та тисяча це було більше як 120 доларів, а сьогодні це тільки 80 доларів, а в нас все привязано до долара. Щоб йти за інфляцією відсоткові мають бути не менше 32-35%. Так що такі комбінації це просто маніпуляції і спроба обманути сьогодні «нетемний вже» народ. Тим більше ліпше ці гроші тримати в великій банці

lyda2007
lyda2007
16 июля 2014, 18:02
Поддерживаю на все 100%, нечестным банкирам нельзя доверять наши кровные. Репутацию стабильного банка им можно вернуть только в случае выполнения ВСЕХ договорных обязательств перед бывшими вкладчиками. И только это может исправить их положение. Подумайте над этим!
gennadiy
gennadiy
18 июля 2014, 10:59
О каком 1 млн. Вы пишете? Я такого предложения не нашел. Сам работаю с этим банком с 2005 и никаких проблем не было.
fotina291
fotina291
19 июля 2014, 21:57
Полезный совет: Вы свой миллион можете разбить на несколько банков, а в Имекс положите 199 тыс. Можете конечно держать и под кроватью, но во-первых — ограбить могут, а во-вторых — на процентах хотя бы не обесцените свои деньги. Я как вкладывала на депозиты, так и буду. Может где и потеряю, но без депо обычному человеку не накопить нужную сумму
larisa4121
larisa4121
26 июля 2014, 14:42
Неужели они думают кто то им доверит такую сумму, после того как они уже показали себя?