часть правды о банке

xarlan 2 марта 2014, 19:59
В декабре 2013г открыл депозит сроком на 3 месяца, в настоящее время понадобились деньги на лечение и в данный момент нахожусь в больнице на стационаре, мне отказали в досрочном выдаче депозита, сославшись на интернет сайт имексбанка по которому я могу снять деньги на 30 день после рассторжения договора.
Имексбанк меняет условия депозита, о чем людей не информируют, ссылаясь на то, что человек должен сам через интернет постоянно ознакамливаться с условиями действия продукта имексбанк.
Спасибо приватбанку, где можно без проблем снять деньги в день рассторжения договора, и где нет заваулированных условий продукта имексбанка.
Имэксбанк
5 марта 2014, 10:02
Шановний Клієнт!
З моменту внесення Банком акцепту змін до Публічного договору до набрання чинності Публічного договору в новій редакції Вами не надано Банку заяви про розірвання Договору приєднання, відповідно до п.14.1.1. Публічного договору, тобто Ви прийняли запропоновані зміни та погодилися на такі умови. З огляду на викладене вище, Ви, як Вкладник, набуваєте прав та обов’язків, що визначені Публічним договором №1 банківського вкладу (депозиту) від 20.01.2014 року, в тому числі що стосується строку повідомлення Банку про намір достроково розірвати договір. Заздалегідь щиро вдячні за взаєморозуміння.

З повагою,
АТ "ІМЕКСБАНК"