Не перераховують гроші на карту

as1207 18 августа 2022, 18:05
Я поповнював свою банківську карту через термінал Айбокс, але грошей ще досі немає! Коли будуть гроші на картці, що це за шахрайство? Таке як айбокс прокручує особисті кошти і їм це вигідно. Буду тепер всім розповідать щоб не користувались айбоксом. Тепер як вони кажуть потрібно чекати три робочих дні, а нічого що я поповнював карту на 5500 гривень, і тепер не зможу цими грошима поки користуватися. Мародери, під час війни таке творити
Айбокс Банк (АгроКомБанк)
16 сентября 2022, 16:11
Вітаємо!
Нам прикро, що ви зіткнулись з проблемами переказу коштів. Проте, хотіли б вас повідомити, що термінальна мережа ibox — це окрема організація, яка не є підконтрольна IBOX BANK. Транзакційний банк IBOX BANK немає доступу до інформації щодо переказів через термінальну мережу ibox та роботи терміналів.

Окрім того, через шахраїв, що посилили на окупованих територіях схеми використання банкнот, що вийшли з обігу, ми запровадили додаткові перевірки усіх транзакцій. Тому можливе тимчасове ускладнення проведення платежів, що раніше миттєво надходили до адресата, а саме впродовж трьох банківських днів, відповідно до законодавства.

Якщо у вас виникнули додаткові запитання щодо роботу банку чи складнощі щодо переказу коштів, просимо звернутись на гарячу лінію банку чи у месенджери соціальних мереж.

18 августа 2022, 19:46
«Мародери, під час війни таке творити»

Вот честно- за слово «мародеры» сказанные по любому поводу надо «садить» , что бы неповадно было оскорблять по любому поводу.

У него терминал ошибку выбил (это если еще правду говорит) , а уже верещит «Караул, МАРОДЕРЫ !!! «

Да блин открой толковый словарь и почитай значение этого слова . И нужно ли его употреблять по любому поводу. Какие на фиг мародеры если обычный технический сбой случился, который может произойти с любой техникой?

Вот честно — ДОСТАЛИ !!! Технический сбой терминала (в котором все равно разберутся) — «мародеры». Просит банк долги отдать — «мародеры» . Банк уменьшил кредитный лимит — опять «мародеры». Банк насчитывает свои законные проценты — и опять орут «мародеры»

А «посадили» бы одного, другого, третьего за оскорбления ну хотя бы суток на 15−30, то уже в следующий раз думали бы прежде чем фигню нести
as1207
as1207
20 августа 2022, 9:16
А цікаво, а як це по іншому назвати. Я б подивився якби у Ви поплвнювали свою банківську карту, а грошей за цей переказ немає вже три дні
20 августа 2022, 10:31
Это обычный технический сбой терминала, а вы несете ахинею про мародерство
Почитайте, что означает слово «мародерство» и употребляйте когда действительно нужно.

Вот вообще не вижу проблем в вашем случае. С этим сбоем по любому разберутся и деньги вернут. И даже если эти деньги придут только через неделю, а других денег нет, то это не проблема — всегда можно рассчитаться какой нибудь кредитной картой с кредитного лимита и потом погасить, когда с вашим сбоем разберутся и деньги возвратят на карту.

И это не будет вам стоить ни копейки, потому, что вы не выйдете за пределы льготного периода. Раздули тут проблему из ничего