Про мобільний застосунок і неочевидні умови кешбеку

Три літри 10 июня 2023, 8:40
Якщо ви звикли що застосунок показує всі операції по карті в одному місці, то Глобус вас розчарує. Тут як і в Райфі та ще декількох банках вирішили що клієнту цікаво бачити різні операції в різних місцях: головна стрічка це операції саме в застосунку, а в деталях карти оплати зроблені за допомогою карти чи *Pay.

Кешбек вимагає ретельного вивчення переліку МСС та має дивні обмеження. Наприклад категорія Транспорт цього місяця не включає нічого крім міського транспорта і не застосовується коли сума більше 50 гривень.

Разом з цим відмічу що служба підтримки працює швидко, відповіді дає короткі та по темі.

Забув ще про кредити написати.

Перейти до кредитів можна двома способами:
— вверху є розділи Картки, Кредити, Депозити, такого в інших застосунках не згадаю
— внизу є пʼять кнопок розділів як це зроблено в багатьох інших банках (Моно, ізі, абанк, БВР, Кредо, Райф, ПУМБ)

так от вибравши кредити вверху я попадаю на сторінку де в мене нічого немає, мабуть тут будуть заборгованості при використаному кредитному ліміті та працюючих оплатах частинами

а вибравши кредити внизу я попадаю на звичну сторінку з інформацією о доступних мені кредитах — в мене зараз є ліміт на оплату частинами
тут також має бути інформація о поточних і навіть о закритих боргах

І ще пʼять копійок

Некоректно відображає номери з телефонної книги якщо заповнено поле «Назва компанії» і немає імʼя та призвище.

Грався з налаштуваннями, ввімкнув кнопку поповнення мобільного і бачу що в списку є всі люди з моїх контактів, але на початку декілька номерів йдуть разом без імен. Подивився що це і виявилось що це автосалони які я додав собі в контакти і які зрозуміло не мають їм)я та призвища.
Глобус
12 июня 2023, 10:01
Вітаємо і дякуємо за Ваш відгук.

Ми постійно працюємо над вдосконаленням мобільного додатку GlobusPlus та прагнемо надавати клієнтам простий і зручний сервіс. Щиро вдячні Вам за те, що допомагаєте нам ставати кращими!

Курс валют в Глобус Банке

Курс валют в Глобус Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Глобус 💰 / Отзывы о Глобус Банке 📝 / Про мобільний застосунок і неочевидні умови кешбеку