Р. Никоефф 10 апреля 2014, 17:04
08.04.2014 года закончился срок действия договора. Подошел В Киевсrое отделение 4 — менеджер Наталья сказала, что договор пролонгировался до 07.07.2014 и предложила написать заявление на рассторжение договора и выдачу положенных финансов. Сегодня по телефону звонил менеджер банка Артем и сказал, что в выдача средств по депозиту отказ — при этом ничем не мотивировав данное решение.
Их даже не интересует — что деньги мне необходимы для лечения отца.
Похоже — банк занимаеться откровенным мошенничеством, не выдававая вклады по депозитам физическим лицам.
Сейчас буду обращаться к своему адвокату для решения проблем по возврату депозита из Фидобанка и всех потенциальных вкладчиков предупреждаю быть осторожным с Фидобанком!!!
kvozzar 2 апреля 2014, 16:19
разводят с информацией по задолженности по кредитной карте, затем оказывается просрочка. Просят извинения в колл-центре, но платить все же нужно. Раньше, до марта, таких ситуаций не было. Раньше рекомендовал своим знакомым банк, теперь не буду. Не хочу проблем.
gnus 1 апреля 2014, 9:24
Одесские отделения не выдают даже положенного лимита, мотивируя пустой кассой. За две недели ожидания я получил только 1300 доллоров, и опять запели ту же песню, нет денег. Подскажите пути влияния на эту структуру, ведь другие банки выдают каждый день, иногда меньше лимита, но каждый день!
Alis777 28 марта 2014, 15:45
Столкнулась с грубостью и бестолковостью кассира Иванко Ольги Васильевны. Пришлось прождать в Киевском отделении банка №11 целый час(!!) при отсутствии очереди, чтобы просто снять деньги с зарплатной карточки. Когда все документы на снятие, наконец-то, были готовы, кассир перед моим носом, просто напросто, объявила сама себе технический перерыв…
aaronbuni 25 марта 2014, 14:03
не могу забрать валютный депозит по окончании срока, мотивируют отсутствием валюты. Но в то же время агитируют его продлить.
если у кого то есть образец заявлений в Нацбанк и прокуратуру по этой теме, буду благодарен
igr20081 25 марта 2014, 12:51
Безответственный банк. Уже прошло два месяца после закрытия кредита в этом банке. Но решил проверить какая у меня кредитная история и был неприятно удивлен, у меня долг перед банком составил практически туже сумму которую я брал 6 лет назад. Я показал распечатку из БКИ но ни какого вменяемого ответа не получил, кроме одного «это не мы» И вот уже как 2 месяца оббиваю порог этого банка и все без толку. Благодаря этому банку я не могу получить кредитной карточки в других банках так как у меня по данным БКИ очень большая не погашенная задолженность. БУДЬТЕ ВНИМАТЕЛЬНЫ, ПРИ ЗАКРЫТИИ КРЕДИТОВ ТРЕБУЙТЕ НЕ ТОЛЬКО СПРАВКУ ОБ ОТСУТСТВИИ ЗАДОЛЖЕННОСТИ, А И РАСПЕЧАТКУ ИЗ БКИ.
TATYANA NESTERENKO 24 марта 2014, 15:48
Депозит в валюте меньше 1000 $ не могут выплатить (только в гривне). Зато могут принимать, Пишите заявление и может быть через 2 недели,,, у нас есть и другие клиенты… В этот же день в других банках без проблем клиенты получают в валюте эквивалент 15000 грн. г.Кременчуг
tatkaz 23 марта 2014, 15:25
Для бізнесу час грає дуже важливу роль, але схоже, що фідобанку на це начхати і його співробітникам в особливості!!!
Мені потрібно було закрити картку, а для цього зняти в касі з неї кошти. Мало того, що з трьох кас працювала тільки одна за даними операціями, так касир ще у робочий час по робочому телефоні вирішувала власні проблеми, вирішувала, який коньяк купувати, але сказала грубим тоном, щоб зачекала, бо вона вирішує проблеми з банкоматом! Звати її Даневич Оксана Володимирівна, працює за адресою м. Вінниця вул. Червоноармійська, 4!
Того ж дня, я звернулась у відділення у м. Вінниці пр. Космонавтів, 24, де мені відкривали рахунок, щоб перевірити його стан, так мені сказали, що вони не можуть надати таку інформацію, бо їх відділення не надає інформацію саме по цьому рахунку. Як там можна працювати???? Хоча повторю, відкривали цей рахунок саме в цьому відділенні! Вони відправили в другий кінець міста, де я почула таку ж відповідь!!! А як потім вияснилось, все таки на пр. Космонавтів займаються тим рахунком, який мене цікавив, але я вже витрати півтори години на переїзди з відділення у відділення! Ах да, працівник на пр. Космонавтів надав мені невірну інформацію Омельчук Оксана Михайлівна! Коли виявила бажання зняти всі гроші з картки і закрити її, то від працівника прозвучало обурливе питання " і мелочь тоже?!"! мені не жаль тих 20 копійок, але вони точно не повинні таким чином спілкуватись з клієнтами!!!
Банкомати їхні… Це ще одна сумна історія… Так для прикладу банкомат за адресою м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе в них більше часу не працює, ніж працює, а коли і працює, то більшість часу там просто не має готівки. Банкомат поставили доволі недавно і вже такі проблеми з ним?! То для чого його взагалі було ставити??!!!
І взагалі банк жахливий!!! Люби, ніколи не зв'язуйтесь з ними, виберіть інші, ті, які надають більш якісно послуги і точно знаю, що вони можуть робити, а що не їхня компетенція, а не ганяють вас по місту, як собаку!!!
Юлія Кіндра 21 марта 2014, 18:15
Шановні клієнти!
З 19 по 21 березня були зафіксовані DDoS атаки на систему дистанційного обслуговування. Доступ до Клієнт-банку та інтернет-банкінгу був тимчасово обмежений. Приносимо вибачення за спричинені незручності.
Інформуємо, що наразі доступ до Клієнт-банку відновлено.
Безпека коштів клієнтів для нас є пріоритетом. Ми вдячні за вашу довіру і тому вживаємо всіх необхідних заходів для стабільної роботи системи Клієнт-банк.
Прохання надалі у разі виникнення термінових платежів та проблем з роботою Клієнт-банку звертатися до вашого відділення, де вам оформлять необхідні платежі.
Ще раз приносимо вибачення за незручності і розраховуємо на ваше розуміння.

ПУАТ «ФІДОБАНК»
Юлія Кіндра 21 марта 2014, 15:32
Наразі спостерігаються збої у частини клієнтів у роботі з Клієнт-банком.

Якщо це спіткало і вас, прохання користуватися посиланням https://online2.fidobank.ua

Якщо є труднощі з входом в систему, вам допоможе інструкція https://online.fidobank.ua/java/Java_7_Update_51_IBS.pdf

Приносимо вибачення за тимчасові незручності. Працюємо над відновленням безперебійної роботи.
galadriell 21 марта 2014, 14:17
і ще втратить…
у нас специфіка роботи не дозволяє чекає декілька днів…
відкрили рахунок в Укрсиббанку… поки проблем не маємо… навіть в «самі гарячі» дні не було проблем зі зняттям готівки, проведенням платежів…
ось здавалось би уже і платежі не сильно затримують, так клієнт-інтернет-банк уже 3й день нормально не працює… все…
аля -улю… ще один тиждень і повністю перейдемо в новий банк…
хоча хочу відмітити, що банк не зняв с себе обовязки по наданню овердрафта. хоча декілька років назад стикнулися з такою проблемою у Приватбанка (тепер з Приватбанком ніяких справ не маємо зовсім)
Юлія Кіндра 20 марта 2014, 9:58
Шановні форумчани, до уваги тих, хто хоче підтримати армію України!

З понеділка, 24 березня, ФІДОБАНК буде проводити перекази на підтримку Збройних сил України без комісії.

На нашому сайті деталі: fidobank.ua/ua/news/129_fІdobank_nadav_pidtrimku_zbroynim_silam_ukraini.html
Юлія Кіндра 19 марта 2014, 14:20
Шановні клієнти!

Дякуємо вам, що в цей важкий час ви як і раніше залишаєтеся з ФІДОБАНКом. Приносимо свої вибачення за незручності, спричинені деякими затримками платежів.
Ми раді повідомити вам, що ситуація з проходженням платежів у ФІДОБАНКу стабілізувалася. Платежі проводяться в режимі «день платежу + 1 робочий день». На даний момент ліквідність банку підтримується на високому рівні (106%). Крім того, в структурі активів банку близько 50% займають високоліквідні активи (зокрема, облігації внутрішньої державної позики). Крім того, ФІДОБАНК має якісний ліквідний кредитний портфель.
Забезпечення стабільної та безперебійної роботи бізнесів наших корпоративних клієнтів та клієнтів малого та середнього бізнесу було, є і буде для ФІДОБАНКу одним з пріоритетних завдань.
Дякуємо вам за терпіння та розуміння. Сподіваємося на продовження плідної співпраці.

ПУАТ «ФІДОБАНК»
Rimm25 17 марта 2014, 21:59
Всегда есть в кассе валюта и гривна. В Днепропетровске и обслужевание лучшее из всех банков!!!
Юлія Кіндра 15 марта 2014, 13:13
Шановні клієнти, до вашої уваги інформація щодо платежів.

Вчора, 14 березня 2014 року, на момент закриття банківського дня, всі платежі були проведені. Ситуація з проведенням платежів стабілізувалася, надалі очікуємо, що платежі будуть проходити в звичайному режимі – дрібні платежі впродовж кількох годин, великі платежі – до 3 днів.

Приносимо свої вибачення за спричинені незручності.

ФІДОБАНК
Serg Delasov 14 марта 2014, 15:05
Отвратительно… Отвратительно… Отвратительно…. Уже неделю пытаюсь получить наличку. Все одно и тоже: «Прийдите завтра… Прийдите завтра… Прийдите завтра»… бЛДДД уже неделю так хожу. Доходился пока курс стал под 11. Еще не могу получить, ЖИТЬ МНЕ ЗА ЧТО ???
mama2014 13 марта 2014, 13:42
Не могу снять свои честно заработанные деньги!!! В моем городе нет банкомата, пробовала через Укрсиб (всегда получалось снять), не снимает даже маленькие суммы!!! Уже в отчаянии(( Деньги срочно нужны, а до ближайшего банкомата Фидо ехать 2 часа в другой город!
Может кто подскажет, в каком банкомате попробовать снять?!
erste123 12 марта 2014, 1:18
Почему банк не прводит платежи. Подскажите куда обращаться сил уже нету.
NADIAR 7 марта 2014, 20:29
теперь посмотрим увидят ли их мои поставщики, а то я так поняла из отзывов ниже то, что платеж списался, еще не значит, что поставщик его увидит
osaStar 7 марта 2014, 14:12
есть у кого то прямые телефоны председателя правления??? поделитесь плиз
Главная / Банки Украины 🏦 / Фидобанк 💰 / Отзывы о Фидобанке 📝