Львів,ЄГБ на Чорновола 101

Lwiw Lwiw
3 июля 2014, 22:57
без оценки
там на відділенні працює шість працівників, три економіста, два касири,і нач.відділення. Аніхто з них не володіє ні якою інформацією, нічого не роблять, питання-для чого тримати такий штат робітників, коли банк реальний труп??? А тепер до наших справ, мені на адресу прийшло не багато листів, але це тільки початок, один з вкладників написав що якщо буде достатня кількість людей, то є реальна можливість залучити місцеве ТВ і радіо,і вибрати день на збори.НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ, ТІЛЬКИ РАЗОМ МИ ЇХ ДОТИСНЕМО!!!

Комментарии (2)

+
0
dorn1dorn
dorn1dorn
4 июля 2014, 12:21
#
Пишите письма о систематических проблемах Еврогазбанка и бездействии НБУ журналистам и отравляйте по адресам:

admin@zp-news.com, i@uainfo.org, alexey.bank@shevchenko.com, a.klimenko@finanso.net, rewer22@gmail.com, myanovsky@esg.ua, igor_vakulenko@ukr.net, news@kp.ua, aif@aif.ua, www@investgazeta.net, info@fakty.ua, press@stb.ua, web@tvi.ua, businessua.com@gmail.com, inpress2013@gmail.com, info@fundmarket.ua, dialog_inform@ukr.net, khraban@megaprime.com.ua, svobodaslovainua@gmail.com, info@golos.ua, common@inter.ua, t.basudarini@fundmarket.ua, cripo@cripo.com.ua, d.gorjunov@eizvestia.com, editors@mega.ua, apodlutzkiy@rbc.ua, lenta@liga.net, velikorechina@segodnya.ua, aksyonov@forbes.umh.ua, kram@dengi-ua.com, post@novy.tv, editor@банкс.киев.юа, m.kotov@forbes.umh.ua, info@ecnfi.com

Не ждите от других, никто не поможет, надо каждому самостоятельно поднимать вопрос!!! Журналисты берутся за тему, когда она актуальна!!! Нас ЕГБ давно ничего никому не платит!!! Не молчите!!!
+
0
chora
chora
4 июля 2014, 15:57
#
.Я тоже со Львова, вас подержживаю. Напишите когда будут сборы. я обязательно прийду. Мой адрес bodrob04@gmail.com

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться