Як дістав цей Дельта Банк)))

franklin0109 franklin0109
22 июня 2016, 22:48
1
Як дістав цей Дельта Банк))) я останній раз оплачував у минулому році в квітні місяці 6000 гривень на мій рахунок не надійшли після цього почалися проблеми стали погрожувати моїм рідним і близьким людям. Всі загрози записувалися автоматично з різних номерів. І лякають колекторами нехай з пробують приїхати моїм рідним не впевнений що вони поїдуть на своїх машинах або пішки підуть. Я підготувався до їх нього приходу. Можна вирішити цю проблему в судовому засіданні за місцем проживання. Як завжди дадуть відповідь
добрий день,
насамперед хочемо зазначити, що дзвінки з боку відповідальних працівників Банку, здійснюються з метою надання рекомендацій і пояснень про необхідність своєчасного виконання зобов'язань перед Банком. Звертаємо Вашу увагу, що відповідальні співробітники Банку чітко дотримуються встановлених і затверджених модулів для роботи з Клієнтами Банку, у яких є прострочена заборгованість, не порушуючи норм чинного законодавства України.
Ответ банка
Дельта Банк
23 июня 2016, 9:30
franklin0109, доброго ранку,
датою надходження коштів на рахунок є дата їх фактичного зарахування. Дельта Банк не несе відповідальності за діяльність інших структур та установ. Для врегулювання порушеного Вами питання необхідно звертатися до організації, в якій Ви вносили платіж.

Комментарии (1)

+
0
franklin0109
franklin0109
23 июня 2016, 20:01
Маріуполь
#
Я оплатив вашому банку навіть квитанції є на суму 6000 гривень саме через касу

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться