Не потрібно погрожувати моїм друзям і знайомим

franklin0109 11 апреля 2016, 14:42
До яких пір ви будете телефонувати і погрожувати моїм друзям, рідним? я не копійки не заплачу до тих пір поки ми не зустрінемося в суді. Я рік вам не плачу і платити не буду, за п'ять років я справно платив 2000 гривень кожен місяць 1250 % 750 гривень і на тіло кредиту процентна ставка повинна бути 36% в рік а не 146% рік з 25000 гривень брав у вас. і не потрібно писати ці слова, доброго ранку,
звертаємо Вашу увагу, що при виникненні простроченої заборгованості відбувається нарахування штрафних санкцій у порядку, передбаченому Договором. доброго ранку,
відповідальні працівники Банку чітко дотримуються встановлених і затверджених модулів для роботи з Клієнтами Банку, у яких є прострочена заборгованість, не порушуючи норм чинного законодавства України.
Для уточнення фінансової інформації у Вас є можливість:
— зателефонувати в Контакт-Центр Банку за номером 044-428-95-95 (у будні з 09:00 до 18:00);
— написати листа на електронну адресу Банку: consultant@deltabank.com.ua або info@deltabank.com.ua.
11 апреля 2016, 14:55
franklin0109, зазначаємо, що всі нарахування проводяться згідно з умовами Договору, який був укладений між Вами та Банком. Якщо Ви не згодні з цими нарахуваннями, рекомендуємо у відділенні Банку подати відповідні заяву та Банк надасть необхідні роз'яснення.
Додатково зазначаємо, що дзвінки з боку відповідальних співробітників Банку, здійснюються з метою надання рекомендацій та пояснень про необхідність своєчасного виконання зобов'язань перед Банком. Звертаємо Вашу увагу, що відповідальні співробітники Банку чітко дотримуються встановлених і затверджених модулів для роботи з Клієнтами Банку, у яких є прострочена заборгованість, не порушуючи норм чинного законодавства України.

Главная / Банки Украины 🏦 / Дельта Банк 💰 / Отзывы о Дельта Банке 📝 / Не потрібно погрожувати моїм друзям і знайомим