ДБ***

Oksania Oksania
24 марта 2016, 16:21
без оценки
Читаю і волосся стає дибки! До чого докотився цей ДБ!!! Дебілізм-одним словом! Чоловік теж мав необережність бути клієнтом цієї шарашкіної контори.Кредитний договір розірвали і почалися дзвінки, що був суд в Печерському суді і рішення воно тримає в руках.Потім, що продали борг Феміді, чекайте дорогих гостей)Мені особисто дзвонили і казали, щоб ми звільнили квартиру! В мене батьки пенсіонери і двоє неповнолітніх дітей! Вони явно десь об сосну сильно головою стукнулись).Найцікавіше те, що чоловік приписаний зовсім в іншому місці)Від кредиту ми не відмовляємося, платимо щомісяця, а деколи пару раз на місяць невеликими сумами.Ті ДБ говорять, що проплат не поступало півроку.Брехня або необізнаність «компетентних».Цікаво чи вони не бояться, що їм людські сльози боком вилізуть? Це ж якою бездушною твариною треба бути(хоча тварин не варто ображати, в них більше душі), щоб робити таку гадку роботу.
Ответ банка
Дельта Банк
24 марта 2016, 16:34
Oksania, доброго дня,
дзвінки з боку відповідальних співробітників Банку, здійснюються з метою надання рекомендацій та пояснень про необхідність своєчасного виконання зобов'язань перед Банком. Звертаємо Вашу увагу, що відповідальні співробітники Банку чітко дотримуються встановлених і затверджених модулів для роботи з Клієнтами Банку, у яких є прострочена заборгованість, не порушуючи норм чинного законодавства України.
Також зазначаємо, що платежі по кредиту очікуютсья у треміни та у розміраз, передбачених Кредитним договором, який укладено між Вами та Банком. За несвоєчасну, неповну сплату або її відсутність Банк має право нарахувати штрафні санкції.

Комментарии (5)

+
0
Vladelin
Vladelin
24 марта 2016, 19:38
НАТАЛЬЯ
#
Согласно украинскому законодательству после того, как решение о ликвидации принято, то есть с того момента, как стартовала процедура банкротства – не начисляются штрафные санкции за несвоевременную уплату долга. Хотя возвращать всё равно придется: и сам кредит, и проценты по нему (как правило, начисляются они по ставкам, указанным в договоре).
+
0
DeltaBank
DeltaBank
25 марта 2016, 9:53
#
Vladelin, доброе утро,
обращаем Ваше внимание, что при несвоевременной, неполной оплате или ее отсутствии Банк имеет право начислять штрафные санкции, размер которых прописан в Договоре кредитования, который заключался между Клиентом и Банком.
+
0
nKSENA
nKSENA
25 марта 2016, 10:47
#
Вам говорится о том, что после отзыва лицензии вы не имеете никакого законного права начислять штраф и пеню. Если мы не правы, укажите статьи закона Украины которыми вы можете подтвердить свою правоту. Если от вас нет ответа, принимаю это как то что вы признаете что работаете незаконно. Жду.
+
0
DeltaBank
DeltaBank
25 марта 2016, 11:41
#
NKSENA, повторно отмечаем, что Банк проводит все начисления в строгом соответствии с Кредитным договором. Получить интересующие Вас разъяснения есть возможность по письменному запросу в отделении Банка.
+
0
Vladelin
Vladelin
25 марта 2016, 20:43
НАТАЛЬЯ
#
При этом стоит обязательно учесть, что у банка теперь будет только один счет – называется он «накопительный счет ликвидационной комиссии» – вот на него и необходимо будет переводить свои кредиторские выплаты. Номер этого счета надо будет уточнять непосредственно у ликвидатора или же в территориальном отделении Нацбанка.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться