Як дізнатись правду?

maryana25 22 марта 2016, 10:34
Оформимла кредитну карточку на суму 15 000грн, в 2011 році на 2 роки… Кожного місяця приходила смс з сумою яку потрібно оплатити, я навіть оплачувала декілька раз більшу суму ніж була вказана. Після закінчення сроку кредиту сама карточка була дісна ще 3 місяці і я продовжувала оплачувати кредит. І тоді мені почали дзвонити і говорити що потрібно оплатити протягом трьох днів 11 000грн… за два роки все платила вчасно… звідки така сума???
22 марта 2016, 10:39
maryana25, доброго ранку,
для отримання консультації безпосередньо по Вашому Договору кредитування необхідно зателефонувати до Контакт-Центр Банку: 044 428 95 95 (в будні з 9:00 до 18:00). Вас з'єднають з співробітником відповідного підрозділу, який відповість на всі Ваші питання.

22 марта 2016, 10:52
Я дзвонила вже не один раз… всі відповідають що оплатіть і кидають трубку… не дають відповідей ні на одне питання.
22 марта 2016, 11:22
Якщо повірите дзвінкам Дельти, жити будете на вокзалі.
22 марта 2016, 13:03
Я не вірю… незнаю що робити з тим всім?
DeltaBank
DeltaBank
22 марта 2016, 13:15
Maryana25, всі нарахування проводятся згідно з умовами Вашого договору. Отримати детальну консультацію є можливість у Контакт-Центрі Банку.
22 марта 2016, 14:02
Я по ваших нарахуваннях і платила… поясніть тоді як так могло статись???? ви писали яку суму платити і я так платила два роки, просрочок в мене ніяких не було… звідки взагалі та сума тоді??? а ваш Контакт-Центр не дає ніяких відповідей ще раз вам повторяю!
23 марта 2016, 8:33
Не чекайте від Дельти роз'яснень)
Зверніться письмово запитом. Але як показує практика, треба буде на такому зверненні завірити Ваш підпис. Інакше отримаєте формальну відписку.
23 марта 2016, 9:57
Дякую!
23 марта 2016, 10:12
Якщо бажаєте — зверніться до мене. Все продумаємо.