Обнагліли!!!

olga033 4 марта 2016, 13:26
Така ситуація: не платила з лютого 2015 року, заборгованість була 10 000 з копійками.26.02.2016 року заплатила, тільки не всю суму,2440 ще не доплатила, тому що не взмозі поки що.Сьогодні, телефонний дзвінок з «Досудового відділу ДБ по факту шахрайства».І дамочка каже мені шоб я звільнила житло, бо приїдуть опечатувати його.Я кажу, що кредит оплачений, лишень не повністю, планую блищим часом доплатити щоб не мати з вами вже ніякої справи.Назвала мені «хворою».І сказала що, якщо до кінця сьогоднішнього дня грошей не буде на рахунку, то щоб я звільняла житло, бо я там більше жити не буду.Ви мене вибачте, але я не стрималась і послала її… подальше!!! Скажіть хто правий в цій ситуації? Я ж не відказуюсь не доплачувати,і так більшу частину сплатила!!! Поскоріше би їх позбутись!
4 марта 2016, 13:35
olga033, доброго дня,
дзвінки з боку відповідальних співробітників Банку, здійснюються з метою надання рекомендацій та пояснень про необхідність своєчасного виконання зобов'язань перед Банком. Звертаємо Вашу увагу, що відповідальні співробітники Банку чітко дотримуються встановлених і затверджених модулів для роботи з Клієнтами Банку, у яких є прострочена заборгованість, не порушуючи норм чинного законодавства України. Для отримання консультації безпосередньо по Вашому Договору кредитування необхідно зателефонувати до Контакт-Центр Банку: 044 428 95 95. Вас з'єднають з співробітником відповідного підрозділу, який відповість на всі Ваші питання.
Звертаємо Вашу увагу, що Контакт-Центр працює в будні з 9:00 до 18:00.

4 марта 2016, 13:41
Я удивляюсь нашему народу, их грабят, а они отдают последние копейки, посилайте их или гнобите как они Вас.
olga033
olga033
4 марта 2016, 14:01
Може і так! Але моєї знайомої чоловік мав кредит в цьому ж банку, до них приїжджали колектора, тому все рівно ніхто не подарує мені кредит, рано чи пізно потрібно буде сплатити.
4 марта 2016, 15:46
То коли ще існував цей недобанк.Взагалі всі колектори діють поза законом і їх також потрібно посилати.Подивіться ток-шоу Глядач яксвідок від 03.03.2016.там нашвипадок.
Melburn
Melburn
6 марта 2016, 9:15
А как давно приезжали? У них были документы о переуступке? Если нет, то это вне закона
gubaanatoly
gubaanatoly
5 марта 2016, 16:16
Очевидно МОДУЛИ для работы с клиентами разрабатывали такие же ДЕБИЛЫ из ДБ. какие сидят на телефонах, а иначе как можно объяснить все прочитанное выше?
jojo angel
jojo angel
9 марта 2016, 15:33
Вы только вчитайтесь в авто ответы!!! там же написано УСТАНОВЛЕННЫЕ МОДУЛИ РАБОТЫ С КЛИЕНТАМИ! значит хамство это установленная норма…