обслуговування відсутне...

0977145488 0977145488
11 февраля 2016, 16:19
вітаю всіх, не знаю хто як, але мені подобаеться ліквідація цього банку!!! як працівники можуть розмовляти в такому тоні?.. двічі спілкувалась по телефону і обидва рази було враження що я особисто Ім винна, хоча жодного кредита я в них не брала.мій номер вказаний десь там в договорі, про який я вперше чую,і де ніяких моіх підписів немае… я перепрошую але яке ви маете право телефонувати мені, погрожувати, коли ваш кліент навіть не вкурсі про ситуацію? працівник банка сказала що телефонуе мені бо він трубку не взяв… ви банк чи ларьок? напишіть sms, сповістіть електронним листом… якщо немае грошей пустіть пропущений-вам перезвонять.мені навіщо звонить??????і доречі, чому якщо цей банк підлягае ліквідаціі так багато реклами про надання вами кредиту? ви що ніяк з рішенням не змиритись? найнижчий рівень обслуговування серед всих банків
11 февраля 2016, 16:27
0977145488, доброго вечора,
зазначаємо, що в описаній Вами ситуації у Вас є можливість подати відповідну заяву на електронну адресу Банку: consultant@deltabank.com.ua або info@deltabank.com.ua. Після її розгляду Ваш номер телефону буде виключений із Бази даних Банку.