постійні погрози

Edelveis Edelveis
9 февраля 2016, 12:40
Мій громадянський супруг у свій час взяв декілька кредитів в Дельта Банку (товарний, картка) через ситуацію в країні втратив бізнес, деякий час не мав можливості платити. Зараз виїхав на заробітки в іншу країну, щоб розрахуватись з боргами перед цим банком. Відповідальні співробітники телефонують мені, погрожують 4 — 6 разів на день (мій номер вказаний у договорах як контактний, а він звичайно ж закордону не може зв'язатись з банком). Вимагають у мене сплатити його борги. Я декілька разів намагалась пояснити їм, але дзвінки продовжуються.
Як це припинити?
9 февраля 2016, 12:48
Edelveis, доброго дня,
перш за все хочемо відзначити, що дзвінки з боку відповідальних співробітників Банку, здійснюються з метою надання рекомендацій та пояснень про необхідність своєчасного виконання зобов'язань перед Банком.
Також зазначаємо, що для вирішення питання про терміни оплати заборгованості Клієнту необхідно звернутися до Контакт-Центру Банку за номером 044 428 95 95 (в будні з 09:00 до 18:00).

vovan50
vovan50
9 февраля 2016, 18:50
Добрый вечер! Почитайте ниже комментарии(за декабрь-январь) и поймёте, что можете спать спокойно.Это по отношению к Вам-АФЁРА.
катя грек
катя грек
9 февраля 2016, 23:12
киев
Полний игнор и спать спокойно.
10 февраля 2016, 10:57
Львов
Незаконно обробляють Ваші персональні дані.
Вимогу в Дельту про припинення обробки перс. даних та видалення з баз через відсутність правовідносин.
Скаргу уповноваженій ВРУ з прав людини.
10 февраля 2016, 11:17
Дякую за відповідь. Є ще одне питання. До від'їзду, так сталося, довелося йому зареєструватися у квартирі моїх батьків, для оформлення документів на від'їзд. Чи може банк цим якось скористатися, він там не проживав, тільки формальна реєстрація?
10 февраля 2016, 11:46
Львов
Не уявляю, як чим можна скористатись)
10 февраля 2016, 19:12
Ніна, ровно
Якщо він там зареєструвався, то це їм тільки на користь. Тепер вони будуть дзвонити і писати вашим батькам і доводити їх до нервового зриву. Це все розраховано на психіку. Коли вони дзвонять вам, ви проігноруєте і все, а от якщо вони подзвонять вашій мамі і не дай Бог доведуть її до гіпертонічного кризу, то ви можливо і заплатите, щоб відчепились.
10 февраля 2016, 21:19
Так він не відмовляється платити, йому й довелось їхати на заробітки, щоб борги віддати, тому що у нас з роботою важко, заробітня платня занизька, для того, щоб разрахуватись) і в банку і він і я пояснювали, та слухати ніхто не хоче. Тільки погрози. В банк він не надавав нове місце реєстрації. А за старою адресою ніяких листів-вимог від банку не має.