НЕ ПЛАЧУ

spol82ukrnet spol82ukrnet
6 февраля 2016, 18:12
Доброго вечора. Термін дії кредитної картки «еволюція» закінчився в липні 2015р але я далі платив мінімальний платіж без проблем, ніхто з ДБ банку не телефонував, було все гаразд.Думав платити і далі до повного погашення… Але в грудні 2015р дзвінок-поверніть всю суму (21680грн).трохи був шокований але думаю повернути треба, питаю коли? відповідь-до 30.12.2015р. зрозуміло що при складній ситуації в державі повернути гроші за не повний місяць неможу.думаю, буду платити і на далі як і платив.але тут почалося: погрози, хамство і т.д.І через ЦЕ я перестав платити//… НЕ ПЛАЧУ 2 місяці. Питання до нормальних людей: ЩОМЕНІ МОЖЕ ЗРОБИТИ ДЕЛЬТА БАНК
8 февраля 2016, 9:34
spol82ukrnet, доброго ранку,
відзначаємо, що згідно з умовами Договору, термін кредитної лінії становить певну кількість днів, зазначених у Договорі кредитування. У той же час, як зазначено в Договорі, Банк мав право проводити автопролонгацію (тобто автоматичне продовження) терміну кредиту. Така автопролонгація не була обов'язком Банку.
При цьому, згідно з пунктом 4.16.1 Правил банківського обслуговування фізичних осіб, розміщених на сайті Банку, які є невід'ємною частиною Договору, Банк має право відмовити в автопролонгації Договору кредитування, в зв'язку з чим вся сума заборгованості, яка враховувалася як заборгованість по тілу, підлягає оплаті до кінця терміну дії Договору. Відповідно сума обов'язкового мінімального платежу дорівнює сумі до повного погашення.
Одержати більш детальну інформацію безпосередньо по Вашому кредиту у Вас є можливість, звернувшись до Контакт-Центру Банку за номером 044 428 95 95 (в будні з 09:00 до 18:00). Вас з'єднають з фахівцем, який допоможе у вирішенні Вашого питання.

катя грек
катя грек
6 февраля 2016, 21:23
киев
Нічого крім пустих погроз яки потрібно ігнорувати і берегти свої нерви.
Андрей Грач
Андрей Грач
7 февраля 2016, 23:20
Можете не платить

а по всем угрозам обращайтесь в полицию и номера в ЧС заносите