ужас а не банк.

ksanka4 17 января 2016, 16:48
писав не раз.та відповіді нема.ті хто там працює вони наче скажені собаки.хочу сплатити кредит та незнаю суми до закриття.прийшла у відділення Івано-Франківська а там картина- сидять 3 «красуні» працівниці у бруді і без світла.щось питаєш — нічого незнаєм двоніть на гарячу лінію.кажу дівчата на номер 800 уже не дозвонитися.дайте з вашого позвоню -у нас платно.скажіть для чого тримати те… які нічого не знають.де я можу сплатити кредит щоб мені зразу ж дали заяву що він закритий. один знайомий також має кредит до його родичів не одноразово дзвонили погрожували їм.після останнього дзвінка старшу людину яка взяла трубку забрала швидка допомога.все було записане на диктофон.після цього написали заяву у міліцію.що їм погрожують передали всі номери.просто зять того старенького працює у прокуратурі… такщо… і на вас знайдеться управа. нерозумію там напевне одні… працюють нормальні люди не можуть працювати у такому банку
18 января 2016, 9:18
ksanka4, доброго ранку,
для отримання консультації безпосередньо по Вашому Договору кредитування необхідно зателефонувати до Контакт-Центр Банку: 044 428 95 95 (в будні з 9:00 до 18:00). Номер 0 800 500 600 відключено ще 31.12.2015 року: deltabank.com.ua/ru/press/news/2015/12/2288/
Отримати довудку про закриття рахунку є можливість, подавши у відділенні Банку заяву та сплативши комісію за надану послугу.

ksanka4
ksanka4
18 января 2016, 20:35
Чому я маю телефонувати у визначений час в будні з 9:00 до 18:00.як до всіх родичів чи знайомих ви телефонуєте з погрозами в будь який час.