Скарга

без оценки
Добрий день! Я Вам задала запитання 13 січня 2016 року чому Ви досі на нього не відповідаєте?
Банки мають приймати без обмеження від юридичних і фізичних осіб для обміну на придатні до обігу банкноти, а також для зарахування на рахунки, вклади, акредитиви, для готівкових платежів тощо пошкоджені банкноти без ознак підроблення, які:
зберегли цілу частину площею не менше ніж 55% своєї початкової площі;
розірвані (розрізані) на дві частини, на яких збереглись обидва однакові номери та серія, і загальна площа цих частин є не меншою, ніж 55% початкової площі банкноти.
Усі інші пошкоджені банкноти, які складені з двох або більше частин, банки мають вилучати як сумнівні щодо платіжності та в установленому порядку надсилати для проведення досліджень до відповідних територіальних управлінь Національного банку. За результатами цих досліджень експерт Національного банку оформляє відповідний акт, на підставі якого банкноти (монети) можуть бути визнані платіжними, неплатіжними чи підробленими.
Так чьому Ваш філіал № 7 адреса: м. Запоріжжя вул. Малиновського 4, відмовив мені і не надав письмового роз'яснення та не назвав документ на який вони силаются, тільки сказали- «Що це розпорядження Нацбанку». Чьому не склали акт і не вилучили банкноту, яка на їхній погляд була пошкодження? Відповідайте!!! Чи буде службове розслідування
Ответ банка
Дельта Банк
15 января 2016, 10:55
Марина Сергеевна Сизоненко, доброго дня,
Ваше звернення було передано до відповідального підрозділу Банку для перевірки інформації та прийняття необхідних мір.

Комментарии (1)

+
0
sergunya73
sergunya73
17 января 2016, 15:26
#
«Чьому не склали акт і не вилучили банкноту, яка на їхній погляд була пошкодження? Відповідайте!!! Чи буде службове розслідування»
Дивна ви людина. По відношенню до дельти слово «банк» уже давно потрібно брати в лапки. Банк ліквідовується, відкликана ліцензія на здійснення банковської діяльності. Про які акти, вилучення і службові розслідування може йти мова? Забудьте.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться