відмова на відмову .

vier 27 октября 2015, 10:45
Шановні мав нещастя повестись на вашу кредитку, мало того що самі завищували процент і суму погашення і кожного разу змінювалась сума на остаток, так ще совісті хватило відмовити прийняти довідку (Форма5 ) що видається військовослужбовцям. Відповідь працівників банку просто ошарашила -ми не являємось діючим банком тому перерахунок робити не будемо. А супертелефонисти звонят і у кожного різні апетити свої правила, і кажуть " Военние бывают разные " Хочу спросить теперь это какие разные -синие и красные?
27 октября 2015, 11:10
vier, доброго ранку,
насамперед хочемо відзначити, що дзвінки з боку відповідальних співробітників Банку, здійснюються з метою надання рекомендацій і пояснень про необхідність своєчасного виконання зобов'язань перед Банком. Звертаємо Вашу увагу, що відповідальні співробітники Банку чітко дотримуються встановлених і затверджених модулів для роботи з Клієнтами Банку, у яких є прострочена заборгованість, не порушуючи норм чинного законодавства України.
Для уточнення інформації відносно причин відмови по Вашій заяві рекомендуємо звернутись до Банку будь-яким із способів:
— зателефонувати до Контакт-Центру Банку за номерами: 044 428-95-95 або 0 800 500 600;
— через форму зворотнього зв'язку, яка розміщена на сайті Банку;
— надіслати лист на електронну адресу Банку: consultant@deltabank.com.ua або info@deltabank.com.ua.

vier
vier
28 октября 2015, 9:43
Це по вашому відповідь банка? Мені буде достатньо 5 хвилин щоб зібрати не один 10 таких ваших відповідей клонів.Я сумніваюся що це пише людина, такі копії відповідей розсилає моб чи бот программа. Я вам написав що мені кажуть ваші спвробітники а ві мені -«Звертаємо Вашу увагу, що відповідальні співробітники Банку чітко дотримуються встановлених і затверджених модулів для роботи з Клієнтами Банку,»А тепер послухайте як розуміти -«смс від абонента +380993367780-перекредутуємо кредит Дельта Банку. Детали:06652659888 ,0675090439. » далі такіж смс від КМ (кредитмаркет )«нагадуємо про можливість отримання кредиту на рефінансування у ДельтаБанку до 100тисяч грн.на 48 місяців подробності на (****). Ві що там зовсім подуріли на яких основах ваші відповідальні співробітники передають мої дані іншим?