Нікчемний договір «дробільщика», а гроші назад не повернули!

irynka irynka
9 октября 2015, 9:54
без оценки
За 2 тижні до введення ТА закінчився депозит 200+, гроші капнули на поточний рахунок, з поточного рахунку за платіжним дорученням перекинули на депозитний рахунок на іншу особу, в той час як на первинному поточному рахунку залишилася сума, менша за 200 тис.грн. В кінці місяця по новому депозитному договору на поточний рахунок іншої особи капнули проценти за депозит.

Тиждень тому прийшов лист про нікчемність того нового депозитного договору.

АЛЕ!
1)за поточним первинним рахунком в реєстрі на виплати значиться сума менша за 200 тис! (та, яка залишилася після «дроблення») Тобто договір визнали нікчемним, але на первинний рахунок не повернули.
2) в реєстрі до виплат значиться сума процентів по «нікчемному» з їхньої точки зору договору на іншу особу.

Що це?
Ответ банка
Дельта Банк
9 октября 2015, 11:24
irynka, доброго ранку,
згідно частини 2 статті 38 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – «Закон»), протягом дії тимчасової адміністрації Фонд зобов'язаний забезпечити перевірку правочинів (у тому числі договорів), вчинених (укладених) банком протягом одного року до дня запровадження тимчасової адміністрації банку, на предмет виявлення правочинів (у тому числі договорів), що є нікчемними з підстав, визначених частиною третьою цієї статті. При цьому, Уповноважена особа Фонду на тимчасову адміністрацію в АТ «Дельта Банк» уповноважена Фондом на здійснення дій, передбачених ст. 38 Закону.
Для отримання відповіді на Ваше запитання Вам необхідно подати письмовий запит на ім'я уповноваженої особи ФГВФО на ліквідацію АТ «Дельта Банк» Кадирова В.В.

Комментарии (1)

+
+7
Sonata Головко
Sonata Головко
9 октября 2015, 10:26
Днепропетровск
#
Свой вопрос вы сможете решить только через суд.Найдите ФБ группу «Громадська организация захисту вкладникив Дельта банка» В группе юристы и адвокаты занимаются вопросом внесения в реестр и никчемных договоров, в правовом поле.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться