неповернення коштів!!!

taniasever 28 июля 2015, 15:49
Отделение по адресу: Винница, улица Пирогова, 23
В грудні 2014 в банкоматі ВТБ банку знімала кошти 500грн(поки можна було), але банкомат їх «зажував», через декілька днів написала заяву в банк, відповіді не було аж до липня, хоч періодично я зверталася у відділення банку. Потім після дзвінків на гарячу лінію, де мені сказали тільки номер листа, а відповідь не озвучили, а направили до відділення, мені роздрукували лист з інформацією про те, що у звязку з введенням ТА запит в інший банк неможливо відіслати. Але ця ситуація склалася пратично за 3 місяці до ТА???? Що робити, забути про 500грн???
28 июля 2015, 16:11
taniasever, дійсно у зв’язку з призупиненням Українським Процесинговим Центром обслуговування Банку, Банк не має можливості зробити запит на отримання необхідної інформації та провести службове розслідування обставин ситуації що склалася по Вашому рахунку.

alla57
alla57
28 июля 2015, 16:37
Ну вы и циничные… Неужели 3-х месяцев до ВА было мало, чтоб разобраться с ситуацией?! Ну да, решали свои проблемы…
28 июля 2015, 17:05
Вы допустили большую ошибку. Вам нужно было, не ожидая, пока за Вас всё сделает Дельта, сразу же обратиться в ближайшее отделение ВТБ и написать заявление о сбойной транзакции в их банкомате. Это ускорило бы решение проблемы.
28 июля 2015, 17:55
Да, ви праві, я просто навіть не подумала, що так можна зробити. А який зараз вихід?
28 июля 2015, 18:33
Учитывая, что Дельта в коме, не знаю.
Вы можете все таки зайти в ВТБ, если сохранился чек и Вы помните время транзакции. Просто выяснить, был ли при инкасации в банкомате ВТБ обнаружен излишек наличности. Если нет, то уже можно и не дергаться больше.
28 июля 2015, 18:48
Дякую!