???

MkMis MkMis
27 июня 2015, 1:52
без оценки
Якщо загальна сума всіх вкладів 200+ ФГВФО повертає лише 200тис.? А що буде з рештою?

І чи можна погасити свій кредит грошима з власної карти n1? Якщо так то в яких банках? Чи можна закривати кредитну карту в банках партнерах?
Ответ банка
Дельта Банк
29 июня 2015, 9:50
MkMis, гарантована Фондом сума за всіма вкладами становить 200 000 грн.
Відносно решти коштів рекомендуємо слідкувати за новинами на офіційних сайтах ФГВ і Дельта Банку. У випадку відкликання банківської ліцензії у Вас буде можливість письмово звернутися до Ліквідатора протягом 30 днів з дня публікації оголошення про ліквідацію банку у газеті «Голос України» із відповідною заявою. Задоволення таких вимог здійснюватиметься у порядку черги, визначеної у статті 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» за рахунок коштів, одержаних в результаті ліквідації та реалізації майна банку.
Звертаємо Вашу увагу, що під час дії тимчасової адміністрації взаєморозрахунок кредиту за рахунок депозиту або коштів з поточного рахунку не виконується, так як дані дії можуть призвести до порушення порядку погашення вимог кредиторів.
Погашати заборгованість по кредиту є можливість через відділення Дельта Банку або через відділення будь-якого іншого Банку (крім Приват Банку) за відповідними реквізитами.
Після повного погашення кредиту у Вас є можливість звернутись на відділення Дельта Банку та написати заяву на закриття рахунку.

Комментарии (2)

+
+7
orion13
orion13
27 июня 2015, 9:12
#
После ввода ВА никакие карты Дельты не работают. Погасить кредит средствами (тем более 200+) во время ВА невозможно. Можно дождаться выплат через банк-агент и гасить кредит. В случае перехода всех активов и пассивов банка другому собственнику — будет востановлена возможность свободного пользования счетами (но это очень маловероятно).
+
0
sola19
sola19
30 июня 2015, 14:39
#
Обращение во ВА — стандартный отказ. Раньше можно было через суд во время ликвидации. Сейчас готовят запрещающий закон.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться