Блокування, дроблення, шахрайство

martunco 20 июня 2015, 0:21
Прийшов час оплачувати кошти в буд компанію, але кошти дб не видавав, я знайшов знайомого в якого були кредити і погасив йому суму в розмірі 66000 грн /декілька кредитів на його батька матір і.п./ і він мені ці кошти віддав на руки після цього я ще познімав по 500 грн в неті по 5000 в касі і зараз заблокований, чи є тут щось заборонене, шахрайське? Дякую
22 июня 2015, 10:31
martunco, Ви є вкладником дельта Банку, в той же час кошти, які знаходяться на Ваших рахунках тимчасово заблоковані на період проведення додаткової перевірки до закінчення дії тимчасової адміністрації в Банку (02.09.2015).
Згідно ст. 37 ЗУ «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» уповноважена особа фонду на тимчасову адміністрацію має право обмежувати і припиняти здійснення банком операцій.
У разі прийняття рішення про зняття тимчасового блокування Ваших рахунків, про такий факт і порядок виплат Ви зможете уточнити, звернувшись до Контакт-центр Банку після закінчення дії тимчасової адміністрації, по телефону 0-800-500-600 або 044-428-95-95.

20 июня 2015, 8:50
По их мнению есть. По закону нет. В чем шахрайство? Но ждать отказной из органов наверное придется для разблокировки. Такая у них сейчас тактика. Чтобы не выдавать деньги. Такая «гарантия». Впрочем какая страна, такая и гарантия. Так что наберитесь терпения.
martunco
martunco
20 июня 2015, 14:58
Підкажіть будь-ласка, бачу ви в цьому щось шурупаєте: що таке «ОТКАЗНАЯ», я так розумію чекати потрібно 02.09 а тім мене викличуть до правоохоронних органів і удуть щось розпитувати? Чи як? Дякую
20 июня 2015, 17:20
Могут без вас сразу отказать. А могут возбудить, вызвать, опросить. Вас. С кем транзакции. Работников банка. И прочее. Экспертизы могут делать. В суд могут вызвать. Может быть по разному. Но по идее тут нет состава. И тогда они, или следователь, или суд закрывают дело за отсутствием состава преступления. Это и есть отказная. Так что готовьтесь. Собирайте документы. Основной тезис, что все, что вы делали, не с целью завладеть средствами того не до фонда. И что все ваши операции законны! А про не до фонд вы узнали только после введения ВА.