готівкове чи безготівкове перерахування коштів з банківського рахунку фізичної особи

yelenuchka yelenuchka
22 апреля 2015, 16:53
без оценки
Добрий день. Скажіть, будь ласка, це буде вважатися безготівкове чи готівкове перерахування коштів з банківських рахунків фізичних осіб на банківські ранунки фізичних осіб в тому самому банку якщо я зі своєї ощадної картки номер один перерахувала, наприклад взагалом 500 гривень ( 100 грн. і по 200 грн.) чоловіку на його ощадну картку номер один в цьому ж самому банку і він отримував в касі банку готівку, наприклад, менш ніж 500 грн взагалом? Дякую.
Ответ банка
Дельта Банк
22 апреля 2015, 17:18
yelenuchka, для можливості надання відповіді конкретизуйте будь ласка Ваше запитання.
Перерахування коштів між банківськими рахунками є безготівковою операцією, видача коштів через кассу — операцією з видачі готівки.

Комментарии (1)

+
0
yelenuchka
yelenuchka
22 апреля 2015, 17:28
#
Доповнення до свого попереднього питання
без оценкиyelenuchka22 апреля 2015, 17:26
II. Процедура прийняття уповноваженою особою Фонду рішення про тимчасове обмеження банківських операцій щодо виплат коштів вкладникам
3. Перевірка проводиться за всіма банківськими рахунками, на яких обліковуються залишки грошових коштів вкладників. Перевірка проводиться, зокрема, щодо фактів:
безготівкового перерахування грошових коштів з банківських рахунків юридичних та фізичних осіб на банківські рахунки фізичних осіб в тому самому банку;
Будь ласка, дайте відповідь в моєму випадку: це буде вважатися безготівкове чи готівкове перерахування коштів з банківських рахунків фізичних осіб на банківські ранунки фізичних осіб в тому самому банку якщо я зі своєї ощадної картки номер один перерахувала, наприклад взагалом 500 гривень ( 100 грн. і по 200 грн.) чоловіку на його ощадну картку номер один в цьому ж самому банку і він отримував в касі банку готівку, наприклад, менш ніж 500 грн взагалом? Дякую.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться